Vévodkyně Meghan s novým účesem a v nařasené halence. Je opravdu těhotná? | Ženy.cz
 


Vévodkyně Meghan s novým účesem a v nařasené halence. Je opravdu těhotná?

27. září 2018 • 06:00
Vévodkyně Meghan • Foto: profimedia.cz

V pondělí odpoledne se Harry s Meghan zúčastnili tradičního předávání cen Coach Core Awards, které oslavuje budoucí sportovní hvězdy a trenéry. Zatímco Harry se držel zpátky, Meghan si dokonce chvíli "zařádila" na hřišti s míčem. 

Meghan na sportovní odpoledne zvolila zdánlivě fádní kombinaci černé a tmavě modré, která ovšem působila příjemně a velmi elegantně. Halenka značky Oscar de la Renta s dlouhým rukávem ozdobeným knoflíky, páskem a slušivým peplum volánkem ovšem okamžitě vyvolala rozruch. Skrývá Meghan svým rafinovaným outfitem těhotenské bříško? Jestli bude v těhotenství stejně štíhlá jako její švagrová Kate, může bříško před veřejností ukrývat klidně do sedmého měsíce. 

Vévodkyně Meghan Vévodkyně Meghan Autor: profimedia.cz

Další spekulace vyvolala i nápadná změna účesu. Meghan v posledních měsících nosila navlněné vlasy nebo minimalistický drdol. Tentokrát však vsadila na dokonale rovně vyžehlené vlasy a pěšinku uprostřed. 

Meghan v novém účesu Meghan v novém účesu Autor: profimedia.cz

Stejně tak změnila účes i Kate, a to jen pár dnů před oznámením třetího těhotenství. Ta si dokonce nechala vlasy zkrátit o několik centimetrů. Chce nám svou změnou Meghan něco naznačit, a nebo se všichni tak těší na dalšího královského potomka, že vidí věci tam, kde nejsou? Uvidíme za pár týdnů...

Vévodkyně Kate si při třetím těhotenství nechala výrazně zkrátit vlasy Vévodkyně Kate si při třetím těhotenství nechala výrazně zkrátit vlasy Autor: profimedia.cz

Více fotografií Meghan a Kate si prohlédněte v galerii:

Fotogalerie

19 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy