Slavné maminky roku 2018: Která z nich porodí každým dnem?

Babyboom pokračuje! Ani v letošním roce není o slavné nastávající maminky nouze. A to ani v zahraničí, ani u nás. Podívejte se, které slavné krásky se letos stanou novopečenými maminkami. 

V příštích dnech se svého prvního potomka dočká oblíbená herečka Eva Longoria (43). Se svým v pořadí již třetím manželem Josém Bastónem prozradili, že čekají kluka. Její manžel jí totiž uspořádal velkolepou párty, které jsou pro nastávající maminky v Americe běžné, a všechny dárky byly zabalené v modrém papíru. Mezi hosty nechyběla například herečka Melanie Griffith. Pohlaví očekávaného potomka prozradila i herečka Kate Hudson, která se po dvou synech konečně dočká holčičky.

Jiné slavné ženy nejsou tolik sdílné. Pohlaví nenarozeného dítěte zatím úspěšně tají herečka Claire Danes, herečka Rachel Weisz i sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton.

Sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton (34) očekává příchod prvního potomka letos v říjnu. Otcem je její manžel James Matthew (42), kterého si vzala loni v květnu

V očekávání je aktuálně také několik českých hereček. Na druhého potomka se těší Míša Tomešová a Jitka Čvančarová. Prvorodičkami se letos stanou Marie Doležalová, Aneta Krejčíková i Kristýna Leichtová.

Podívejte se do galerie, které slavné ženy se letos těší na na příchod potomka: