Největší změny image uplynulého roku: Platinová SJP i Kate Hudson na ježka!

4. ledna 2018 • 06:00
Kate Hudson • Foto: profimedia.cz

Nový rok nemusí být impulzem jen ke změně životního stylu, ale také k radikální změně image, která mnohdy zvedne sebevědomí mnohem více než klesající ručička na váze. Inspirujte se u slavných krásek, které se v uplynulém roce proměnily z brunetky v blondýnu nebo třeba vyměnily dlouhé vlasy za klučicí sestřih. 

Těsně před koncem roku se do velké proměny pustila nestárnoucí Julia Roberts, která se po mnoha letech vrátila k zrzavé. Pretty Woman je zpět! Podobný odstín delší dobu nosila i oscarová herečka Emma Stone, která však letos dala přednost platinové blond. Hvězdě La La Landu ovšem sluší opravdu všechno. 

V platinovou blondýnu se v uplynulém roce proměnila i Sarah Jessica Parker, která nejenže radikálně změnila barvu, ale i výrazně zkrátila střih

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker Autor: profimedia.cz

Některé slavné krásky byly ještě odvážnější a z blonďatých dlouhovlásek se proměnily doslova k nepoznání. Kate Hudson a Zöe Kravitz jsou aktuálně brunetky se sestřihem na kluka. Vanessa Hudgens se zase zbavila prodloužených černých vlasů a nosí teď šik mikádo, navíc ještě prosvětlené blond melíry. 

Podívejte se do galerie, které slavné ženy se loni výrazně proměnily: 

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy