Ze SJ Parker je platinová blondýna. Takovou barvu neměla ani Carrie! | Ženy.cz
 


Ze SJ Parker je platinová blondýna. Takovou barvu neměla ani Carrie!

14. července 2017 • 06:00
Sarah Jessica Parker se svou typickou hřívou ve stylu ombré
Sarah Jessica Parker se svou typickou hřívou ve stylu ombré • Foto: Profimedia.cz

Když jde o vlasy, patří Sarah Jessica Parker do stejné kategorie jako Jennifer Aniston – její bohatá, medová hříva ve stylu ombré se stala její osobní značkou a současně ikonou mezi účesy posledních dvaceti let. Teď se však herečka rozhodla pro radikální změnu. Proč to udělala a jak jí to sluší?

Jako Carrie Bradshaw i v soukromí Sarah Jessica většinou experimentovala maximálně s délkou vlasů (občas si je nechala střihnout na mikádo nebo vyzkoušela ofinu), popřípadě jejich strukturou (nezkrotné prstýnky střídaly volné vlny a ty zase lesklá vyžehlená hříva). Snad jediným momentem, kdy jsme mohli herečku vidět i s jinou barvou vlasů, byla scéna ve filmu Sex ve městě (2008), kdy se Carrie po x-tém rozchodu s Božským nechala obarvit na čokoládový odstín.3549881:gallery:true:true

Nyní ale přichází radikální změna číslo dvě: pro svůj nový film, romantickou komedii Best Day of My Life, kterou začala Sarah Jessica Parker natáčet tento týden v New Yorku, si nechala vlasy zkrátit na vlnité mikádo a odbarvit na platinovou blond. Co na tuto změnu říkáte?

Ze Sarah Jessiky Parker je platinová blondýnka Ze Sarah Jessiky Parker je platinová blondýnka Autor: Profimedia.cz

Sarah Jessica Parker většinou mění účes jen kvůli filmu nebo seriálu, který natáčí. V soukromí však zůstává věrná jednomu stylu – podívejte se do galerie, jak se v průběhu let změnil.

Fotogalerie

1 fotografie

Kromě nového filmu byla v poslední době Sarah Jessica zaneprázdněná také točením finále druhé řady seriálu Rozvod. Podívejte se, jaká legrace panovala na place. 

SJ Parker si užívá při natáčení seriálu Rozvod s kolegyní Molly Shannon VIDEO Instagram @sarahjessicaparker

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy