.

. Zdroj: internal

Melania Trump vs. Blake Lively: Které to v modelu Ralpha Laurena slušelo víc?

Jemná preppy kostka ovládla podzim! Kostkované kabáty, kalhoty i saka zaplavily ulice, módní magazíny i Instagramy slavných žen a předních blogerek. A tak není divu, že dvě ženy obléknou stejný model. Jenže, když je to první dáma USA a oblíbená hollywoodská herečka, okamžitě vás to nutí porovnat, která svým outfitem zaujala víc. 

Krásná Blake Lively před pár dny zaujala modelem v ryze pánském stylu. Dominoval kostkovaný šedý kalhotový kostým a identický kabát z dílny Ralpha Laurena, pod který oblékla bílou košili a kravatu. Kabelku Michael Kors, boty Christian Laboutin i náušnice zvolila v elegantním odstínu marsala, ve které se mísí vínová a hnědá. Model, za který by se nestyděl ani David Beckham, herečce dokonale padl a i přes absenci ženských prvků vypadala elegantně a sexy.

Nebyla však jediná, komu stylový kostýmek padl do oka. A bohužel ani ne první. Ten samý kalhotový kostým oblékla v září také první dáma Spojených států amerických Melania Trump, která v něm doprovázela svého manžela při proslovu v OSN. Pánský komplet však narozdíl od Blake zkombinovala s ryze ženskými prvky, jako jsou černá halenka a lodičky. Méně nápadité, ale přesto zaujala a perfektně splnila požadovaný dresscode.

Obě ženy dokazují, že pánské prvky do ženského šatníku opravdu patří! Který model vás oslovil více?