Kdo všechno během karantény na Instagramu oznámil těhotenství?

Kdo všechno během karantény na Instagramu oznámil těhotenství? Zdroj: Instagram @hannasteffansson

Babyboom 2020: Nejen české celebrity, ale i světové módní ikony!

Odborníci říkají, že karanténa žádný velký babyboom nezpůsobí, lidé totiž podle všech ukazatelů neměli na sex moc pomyšlení. Rozhodně však byla obdobím, které přineslo pár nečekaných oznámení. 

Budeprdel – hashtag, který na Instagramu použila k oznámení svého těhotenství herečka Veronika Arichteva, se ujal. Vzápětí ho ke stejnému účelu použila i modelka Renáta Langmannová a dnes na Instagramu doprovází i další radostná oznámení. Podle psychologů karanténa sice na přelomu roku žádný velký babyboom nepřinese, spíše naopak. O radostná oznámení na Instagramu ale v době největší krize nebyla nouze. A některá byla vážně milým překvapením, jako třeba těhotenství zpěvačky Markéty Konvičkové, která se předtím úspěšně poprala s rakovinou, anebo Venduly Pizingerové, které se podařilo otěhotnět v osmačtyřiceti letech!

Porodnice místo fashion weeku

Také zahraniční hvězdy přispívají k pocitu, že je teď těhotný snad každý. Velkým překvapením bylo těhotenství modelky Gigi Hadid, které proklouzlo do médií těsně po jejích pětadvacátých narozeninách. Modelka jiný stav zatím oficiálně nepotvrdila, její matka, bývalá modelka Yolanda Hadid, však médiím prozradila, že se těší, až se z ní v září stane Oma. Gigi čeká prvního potomka se svým přítelem Zaynem Malikem, bývalým členem kapely One Direction.

Kdo trochu sleduje street style módu a má na Instagramu své oblíbené influencerky, tak se také během karantény nevyhnul „novinkám“. S těhotenstvím se zde během pár dní pochlubily Skandinávky Annabel Rosendahl, Hanna Stefansson a Trine Kjær nebo holandská influencerka Linda Tol. Září tak možná poprvé nebude měsícem konání tradičních fashion weeků, ale zato bude plodné!