Ztracená sexuální jiskra: Příběhy žen, které se s tím vypořádaly!

Co dělat, když se z vašeho života vytratí sexuální jiskra? Je třeba hledat nového partnera, anebo můžete něco aktivně dělat pro to, aby se vášeň znovu probudila? Přinášíme vám příběhy tří žen, které vyzkoušely tři různé způsoby sexuálního restartu. 

Když sex nestojí za nic v době, kdy s ním začínáme, přikládáme to nezkušenosti. Pak obvykle přijde sexuální tsunami. V té spleti upocených těl vybičovaných nepopsatelným vzrušením neřešíme, zda je to přesně takové, jak jsme si představovaly. To až za nějaký čas začneme i při sexu samotném myslet na to, jestli to takovéhle bude napořád. Doufáme, že když se budeme snažit vyplnit partnerovy touhy, bude on na oplátku přemýšlet o těch našich. Vyslovit nahlas si je netroufneme, abychom nezranily jeho ego tím, že na to nepřišel sám. Nechceme, aby to vypadalo, že si snad stěžujeme. Jaký je výsledek? Nakonec si stěžuje on, protože má dojem, že nás sex už nebaví. A má recht! Jenže co s tím?

Tři příběhy, jež následují, popisují zlomové okamžiky v životech žen, které přiměly přemýšlet o jejich sexualitě různé životní okolnosti. Díky tomu mohou být inspirací pro mnohé z nás.