Která znamení zvěrokruhu jsou předurčena k dlouhodobým vztahům?

Která znamení zvěrokruhu jsou předurčena k dlouhodobým vztahům? Zdroj: iStock.com

Spolu až navěky: 5 znamení, která touží jen po stabilním vztahu

Dlouhodobý vztah není snadné najít, navíc od obou partnerů vyžaduje určité kvality: například toleranci, péči a vůli vydržet. U kterých znamení je pravděpodobné, že s nimi zůstanete „až navěky“?

Lev

Mnozí z nás vědí, že Lev je perfekcionista. Nechce se spokojit s ničím jiným než s tím nejlepším. Proto pokud jde o vztahy, pravděpodobně se zaváže, až když ví, že našel toho pravého partnera. Proto jsou jejich vztahy stabilní.

TIP NA VIDEO: Horoskop na rok 2022

Video placeholde

Článek pokračuje na další straně. >>>

Pokračování 2 / 5

Štír

I Štíři mají štěstí, pokud jde o vztahy. Ve výběru partnera jsou vybíraví, ale když už si zvolí, chtějí, aby to vydrželo co nejdéle, a jsou velice obětaví. Pro svou polovičku neváhají udělat cokoliv a ve vztahu nehledí na překážky.

Pokračování 3 / 5

Kozoroh

Kozorohové jsou rovněž obdařeni vlohami pro udržení stabilních, pevných vztahů. Jejich milostný život je často pozitivní a plný vášně. Kozorohové především vědí, jak na svou polovičku zapůsobit a jak ji jednou začas překvapit projevem náklonnosti. To jim pomáhá udržet si silný a úspěšný vztah.

Pokračování 4 / 5

Býk

Býci jsou také mezi vyvolenými, kteří mají štěstí na stabilní vztahy. Je u nich velmi pravděpodobné, že zůstanou s jednou osobou po celý život a budou mít šťastné manželství. Jejich partneři jsou často chápaví, podporující a povzbuzující. V kariéře dokážou Býci s podporou partnera dosáhnout velkých úspěchů.

Pokračování 5 / 5

Panna

Pokud jde o stabilní vztahy, Panny v nich přímo vynikají. Jsou to právě ony, kdo mají tendenci žít šťastný život, a co se týká lásky, většinou se moc nestresují a chtějí, aby vydržela. Vědí, že s drahou polovičkou jsou na bezpečném místě a že jejich partner k nim cítí totéž, ne-li víc.