...

... Zdroj: iStock.com

Sex na prvním rande: Ano, či ne? Co na to Honza Vojtko?

Na sex na prvním rande existuje řada názorů. A pochopitelně se pohybují na škále od „nikdy“ po „není problém“. Co si o tom myslí ten nejpovolanější – párový terapeut a kouč Honza Vojtko?

První rande, sympatie, jiskření, žádné pochyby. A touha skončit spolu a intimně. A v mysli ta protivná otázka: sex na prvním rande! Může takhle vůbec začít trvalý vztah? Ano, či ne? Co si o tom myslí párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko?

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.