Mám být s někým, s kým to na první pohled nezajiskřilo? Odpovídá Honza Vojtko

První rande nebylo úplně ono a vy přemýšlíte, jestli má cenu jít na další? Může z toho vzejít něco dobrého? Co na druhou šanci říká párový terapeut a kouč Honza Vojtko.

První rande v člověku vzbuzuje velká očekávání a pochopitelně i velkou nervozitu. Někdy přeskočí jiskra na první pohled, jindy je to tragédie. Ale často také končí smíšenými pocity. Něco tam bylo, ale něco zase ne... Má cenu dát tomu ještě šanci? Může z toho vzejít něco dobrého, když to napoprvé nebylo na sto procent? Co si o tom myslí párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko?

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.