První party šaty nadcházející sezóny: Jaké trendy jim vévodí?

23. října 2021 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Jestli letos bude nějaká party sezóna (ťuk ťuk), tak bude hodně sexy! Jako kdyby do současných trendů probublala během lockdownu nahromaděná energie a touha si to teď konečně pořádně užít.

Kdyby měly jediné šaty reprezentovat letošní trendy, pak by vypadaly takto: mini délka, přiléhavý střih, stojáček u krku, nabírané rukávy a sexy prostřihy od podpaží přes boky až na stehna, které jednoznačně popírají přítomnost spodního prádla. A byly by ze sametu, který už třetím rokem přebírá vládu nad zimními šaty. Takový model v aktuálních kolekcích nejspíš nenajdete, avšak mini šatů, šatů se stojáčkem u krku, s nabíranými rukávy nebo i s těmi prostřihy (za tímto trendem hledejte pařížskou značku Marcia) zde najdete spoustu. 

TIP NA VIDEO: Jaké trendy letos ovládnou kabáty?
Jaké kabáty jsou must have letošní podzimní sezóny? VIDEO Videohub

Z letních šatů si letošní party modely přebírají halter střih, který je reminiscencí sedmdesátek, Biancy Jagger a Studia 54. Estetika noci si rovněž žádá frivolní kombinaci saténu a peříčkového lemu. Také buklé šaty, které jsme si zvykli vídat spíše na přehlídkách Chanel, si letos nečekaně prošlapaly cestu až do mainstreamové módy. Co se týče vzorů, zapomeňte na roztomilé kytičky. Vsaďte radši na puntíky, proužky nebo zvířecí vzory se špetkou op-artu i pop-artu. Královnami jsou ovšem letos hvězdy a jejich třpyt

Fotogalerie: První party šaty v aktuálních kolekcích

Fotogalerie

43 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy