Podcasty, cesty vzdělání a růstu, pro rok 2018. Které sledovat?

Bylo jedním z vašich novoročních předsevzetí na sobě zapracovat? Ale ne v tělocvičně, ale na poli osobního růstu? Chcete svůj život obohacovat o informace, vzdělávat se, sledovat a číst internetové stránky a pravidelně se rozvíjet? Pak pro vás máme tip! Zkuste zabrousit na tyhle podcasty.

Že vám slovo podcast nic neříká? Podcasty jsou stále populárnějším způsobem, jak se jednoduše dostat k informacím a vzdělání. Zdarma se dostanete k zajímavým lidem a hlavně, jelikož jde o audio nebo video nahrávky, stáhnete si je do svého mobilu nebo tabletu a posloucháte je v metru, v autě, při běhání a dalších aktivitách. Jeden díl podcastu je zvukový soubor (nejčastěji MP3) nebo video soubor, který si můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilního telefonu a tam si ho přehrát. Můžete si vytvářet seriály a když se vám něco moc líbí a chcete to poslouchat pravidelně, můžete se přihlásit k jeho odběru a každý díl se vám bude stahovat do PC nebo mobilu. Pro stahování podcastů na PC nebo Macu je dobrý iTunes. Na telefonech iPhone nebo tabletech iPad je samostatná aplikace Podcasty.

Poslech podcastů může být přínosnější, než byste si vůbec uměla představit. Vyberte si ty top pro rok 2018 a nechte se inspirovat nebo si vlít krev do žil. Tyhle se vyplatí sledovat.