Nablízko s Radkou Dohnalovou: V USA nikdo nezpochybňuje, že zvládnete práci i být dobrá máma

30. srpna 2021 • 12:00
Na blízko - Radka Dohnalová • Zdroj: Videohub

Nablízko je nový pořad časopisu Moje psychologie, kde budeme představovat ženy, které nás baví, jejichž názory nás zajímají a které rozhodně budou inspirovat i vás. Jako první pozvání přijala Radka Dohnalová, zakladatelka společnosti Atairu a expertka na rozvoj leadershipu. Co to ten leadership vlastně je, proč je důležitá vnitřní motivace a jak v člověku odemknout jeho pravé talenty?

Radka Dohnalová je česká podnikatelka, ředitelka firmy Atairu. Je uznávanou autorkou programů na rozvoj autentického a adaptivního leadershipu. Studovala na Harvard Business School, během studia porodila dvě ze svých tří dětí. Na pomyslnou rodičovskou tak šel její manžel. Po studiích Dohnalová pracovala v mezinárodní společnosti McKinsey & Company. V roce 2013 pak v Praze založila Atairu.

Čemu se její společnost věnuje a co může klienty naučit? Třeba to, že leadership začíná v hlavě a znamená vědomí, že člověk má možnost reakce. Důležitou roli v něm hraje i schopnost rozpoznat a rozvíjet svůj skutečný talent, ale také pojem vnitřní motivace. Co to přesně znamená? A jaké rozdíly v přístupu k pracujícím matkám v zahraničí a v Česku Dohnalová vnímá?

Nablízko je nový pořad časopisu Moje psychologie, kde budeme představovat ženy, které nás baví, jejichž názory nás zajímají a které rozhodně budou inspirovat i vás.

Zajímá vás téma motivace, kariéry, ale také třeba vztahů nebo rodiny? Předplaťte si časopis Moje psychologie! Aktuální číslo je k dostání v online trafice iKiosek.cz. Dnes objednáte, zítra už ho máte ve schránce. A doprava je zdarma.

Moje psychologie 09/2021 Moje psychologie 09/2021 Autor: Ben Renč

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy