Alexa Chung

Alexa Chung Zdroj: Profimedia.cz

24 hodin s Alexou Chung. Co jí, kde pracuje a čím je posedlá?

Módní ikona, nyní i návrhářka, influencerka, zkrátka žena, kterou sleduje celý svět. Ženy se touží oblékat jako ona, vypadat jako ona, nejlépe žít její život. Ale stálo by to opravdu za to? Jak vypadá den Alexy Chung. I to odhalila světu.

09:00 Nespím dobře, protože hodně cestuju, a když se probudím, často nevím, kde jsem. Když ráno vypínám budík, musím chvíli přemýšlet, kde jsem a co mám dělat. Neměla bych být náhodou na letišti? Cože, kde to jsem? Je to jako v detektivním seriálu, musím neustále přemýšlet, proč mi pípá telefon. Mám vstát? Někde být?

09:13 Rozhlédnu se po oblečení. Vyberu si to, které mi padne do oka – květinová košile nebo pár bot, zkrátka co se mi zrovna zalíbí. Snažím se mít minimum věcí. Nemám ani deštník. Jak anglické, že? Pokud prší, tak se s tím musím vypořádat. Nejsem ani moc dobrá v péči o sebe. Make-up nosím minimálně. Většinou se jen rychle osprchuju a umyju těch mých pár vlasů. Suché jsou hned. Nemám ráda lidi, kteří věnují své ranní přípravě tolik času, že pak chodí pozdě. Vnímám to jako projev neúcty.

09:30 Před mým domem v New Yorku čekají paparazzi téměř denně. Více než můj život je zajímá, co mám na sobě. Jak by také ne, nejsem žádný Justin Bieber. Ráno chodím do Aroma na kafe. Piju jedno nebo dvě cappuccina denně. Myslím, že je to špatné, ale mám i horší návyky. Vzdala jsem se kouření, protože mi bylo zle, moje plíce už to nedokázaly zvládnout. Ale whisky, to je moje velká láska.

10:00 V Anglii moc necvičím, zatímco v Americe cvičením začínám svůj den. Když mám volno, chodím na balet s mou kamarádkou Harley Vierou-Newton. V L. A. veškerý čas věnuju své kolekci AG. Hodně cestuju za prací, a tak mám 70 procent času jet-lag.

11:30 Když můžu, jdu do restaurace Jack's Wife Freda nebo do Smile na míchaná vajíčka se sýrem a avokádem. V New Yorku si beru taxi Uber nebo jedu metrem, ale když musím po městě zařídit hodně různých věcí, skočím na svou skvělou Vespu.

13:30 Jsem novinářka, ale chci dělat znovu v televizi. Lidé mě často varují, že nemohu dělat dvě věci najednou a být v nich úspěšná. Musím si vybrat a soustředit se jen na jednu. Ale já nechci dovolit lidem, aby mě omezovali. Odpoledne se vracím domů a dělám různé věci. Posílám e-maily, které mají v názvu "z kanceláře Alexy Chungové", ale moje kancelář je v podstatě moje postel.

Jednou měsíčně chodím na astrologii, miluju tajný jazyk dat narození. Je to šílené, já vím, ale jsem Štír a často věci přehodnocuju. No a zajímají mě i jiní lidé a jejich životy.

19:00 Můj kamarád Tennessee Thomas má obchod s názvem the Deep End Club v East Village, takže když skončím v práci, jdu tam. Většinou mám hlad, tak si vyzvednu cappuccino a sendvič na druhé straně ulice. Mám partu přátel a když mě někam pozvou, zavolám i ostatním. Jsem s nimi venku každou noc. Polovinu svého života trávím v baru a polovinu na honosných večeřích. Když mi něco zachutná, dokážu být posedlá. Právě teď jsou to čokoládové koule Lindt.

01:00 Přicházím domů. Trochu se umyju a rovnou do postele spát. Vždycky spím nahá. Chtěla bych chodit spát už v deset hodin, nejlépe se svým klukem, ale to se mi téměř nestává.

Tady je malá ochutnávka z první kolekce oblečení od Alexy Chung. Bude se vám líbit.

Video placeholde

Módní život Alexy Chung. Inspirujte se jejími street stylovými outfity.