Umíte zapůsobit na druhé? Které znamení dokáže udělat nejlepší první dojem? | Ženy.cz
 


Umíte zapůsobit na druhé? Které znamení dokáže udělat nejlepší první dojem?

20. května 2019 • 06:00
 • Umíte zapůsobit na druhé? Které znamení dokáže udělat nejlepší první dojem?

  Je to úžasná síla, kterou má první dojem. Výzkumy ukazují, že první dojem trvá pouhých sedm vteřin. To znamená, že jen sedm vteřin stačí k tomu, zda s vámi ten druhý bude chtít mluvit, jednat s vámi, nebo se vám raději vyhne. Existuje mnoho různých způsobů, jak zajistit, abyste první dojem udělali. Zkuste najít ten správný podle znamení, v němž jste se narodili.

  Beran 

  Berani jsou životní optimisté, živí a plní pozitivní energie, která je obklopujte, takže je pro ně celkem snadné udělat dobrý první dojem. Všichni Berani musí vědět, že by měli ukázat svou osobnost a jejich skutečné já, aby je lidé lépe poznali. Beranům nedělá problém na druhé zapůsobit, protože nejsou plaší a nevadí jim mluvit s kýmkoli, protože se nebojí, že by se mohli ztrapnit.

  Beran Beran Autor: shutterstock.com
 • Býk

  Býci mají jednu metodu, jak pozitivně zapůsobit na druhé lidi. Mají v sobě něco, co druhé přiměje, aby s nimi chtěli být v kontaktu. Velmi dobře znají řeč těla, takže jim nedělá potíž přitáhnout pozornost. Jsou velmi opatrní na to, aby se ušklíbli nebo nepůsobili nudně, protože moc dobře vědí, že špatný první dojem může zničit úplně všechno.

  Býk Býk Autor: shutterstock.com
 • Blíženci

  Blíženci kolem sebe šíří silnou energii, která je obvykle pro druhé sympatická. Mají tendenci být inteligentní a vtipní, takže lidi kolem nich se většinou nenudí. Jsou chytří a vědí, že pokud druhým nedovolí mluvit, ztratí výhodu dobrého prvního dojmu. Proto se Blíženci snaží aktivně naslouchat, což vyvolává příznivý dojem.

  Blíženci Blíženci Autor: shutterstock.com
 • Rak

  Raci jsou kreativní, spontánní a citliví. Vědí, co by měli dělat, aby udělali dobrý dojem, ale dost často mluví jen o své dokonalosti. Měli by si uvědomit, že i oni jsou chybující lidské bytosti a že právě tohle bude působit na druhé dobře, protože k nim snáze najdou cestu.

  Rak Rak Autor: shutterstock.com
 • Lev

  Většina Lvů zvládne udělat dobrý první dojem, protože přesně vědí, co mají dělat. Může za to tak trochu jejich silné ego, ale i laskavost a způsob, jakým se prezentují. Většinou jsou tak charismatičtí, že udělají dobrý první dojem. Lvi jsou zvyklí setkávat se s novými lidmi, takže mají i triky, jak na to, aby se zalíbili. Například ten, že vždy použijí jméno toho druhého – to udělá skutečně velký dojem.

  Lev Lev Autor: shutterstock.com
 • Panna

  Panny jsou chytré a někdy trochu citlivé, takže existují okamžiky, kdy můžou vypadat společensky nevhodně. Aby předešly špatnému prvnímu dojmu, měly by se vždy předem připravit na konkrétní situaci. Udělat si „domácí úkol“, aby nic nepokazily. Pokud jdou třeba na pracovní pohovor, měly by se co nejvíc dozvědět o firmě, kam jdou, a vědět téměř všechno. Jedině tak dokážou udělat silný první dojem a následně pak dobré obchodní kontakty.

  Panna Panna Autor: shutterstock.com
 • Váhy

  Váhy mají obecně rády lidi a jsou rády s nimi. Mají tedy přirozené kouzlo osobnosti a taky dost soucitu. Váhy se vždy snaží být otevřené a zbavit druhé pochybností. Nesoudí a nemají žádné předsudky, proto je snadné si je zalíbit. Rozdíly mezi lidmi jim nevadí, takže jsou s nimi ostatní moc rádi.

  Váhy Váhy Autor: shutterstock.com
 • Štír

  Štíři mají někdy problém udělat dobrý první dojem, rádi totiž riskují. Jsou také velmi vášniví a ambiciózní. Usmívají se a sledují tón hlasu toho druhého. Nesnaží se obvykle ovládnout vyprávění toho druhého, pokud jim jde o hodně. Ptají se, otevírají nová témata a zajímavé konverzace. Když vědí, že potřebují získat dobrý dojem, vědí přesně, co mají dělat.

  Štír Štír Autor: shutterstock.com
 • Střelec

  Střelci jsou dalším znamením, které miluje seznamování s novými lidmi. Jsou doslova vzrušení z myšlenky, že někoho nového potkají. Střelci taky vědí, jak projevit pozitivní postoj a jak se zajímat o život jiných lidí, aby udělali fantastický první dojem.

  Střelec Střelec Autor: shutterstock.com
 • Kozoroh

  Kozorozi znají všechny správné triky, jak udělat skvělý první dojem. Jsou vždy včas tam, kde mají být, jsou spolehliví, mají smysl pro humor, když je potřeba a aby nevypadali moc nudně či upjatě. Moc dobře vědí, že když přijdou pozdě nebo se budou chovat arogantně, zničí šanci udělat dobrý dojem. Nikdy ale nedopustí, aby si někdo o nich myslel, že jsou nezodpovědní nebo impulzivní.

  Kozoroh Kozoroh Autor: shutterstock.com
 • Vodnář

  Vodnáři jsou přátelští, inteligentní a lidé jsou s nimi obvykle moc rádi. Mají schopnost udělat si kamarády z téměř každého, koho potkají. Mají tendenci vyčnívat z davu, což ztěžuje zapomnění. Ano, na ně nikdo nikdy nezapomene. Svým zvláštním způsobem jsou jedineční a přesně tak na ostatní působí.

  Vodnář Vodnář Autor: shutterstock.com
 • Ryby

  Ryby mají auru soucitu a laskavosti, která je obklopuje. To je právě jeden ze způsobů, jak udělat dobrý první dojem – vždy s druhými mluvit s úctou a laskavě. Ryby by nikdy taky nemluvily s cizími o jiných lidech negativně, i kdyby věděly, že jim to pomůže udělat dobrý první dojem. Naopak moc dobře ví, že právě to by jim ve finále uškodilo.

  Ryby Ryby Autor: shutterstock.com

   

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy