Co opravdu nenávidíte? Býci stěhování, Raci nevěru | Ženy.cz
 


Co opravdu nenávidíte? Býci stěhování, Raci nevěru

13. května 2019 • 06:00
 • Co opravdu nenávidíte? Býci stěhování, Raci nevěru

  Naše znamení zvěrokruhu určuje naše charakterové vlastnosti a s nimi také to, jak jsme schopni si poradit v různých životních situacích. Některé samozřejmě zvládáme hůř a některé lépe. Které situace ale jednotlivá znamení opravdu z duše nenávidí? Platí to i u toho vašeho?

   

  Beran

  Jakákoliv činnost, která vyžaduje trpělivost, je pro Berany doslova noční můrou. Dopravní zácpy a kolony, infolinka na které "jste padesátý v pořadí" nebo čekání na výsledky čehokoliv vás doslova vytáčí k nepříčetnosti. Pokud něco děláte nebo chcete, musíte to mít hned. Ať už se jedná o nový byt, nebo jen zastřihnutí konečků u kadeřníka. Jen málokdy umí být Beran tak protivný, jako když se od něj vyžaduje, aby chvilku počkal.

  Beran Beran Autor: shutterstock.com
 • Býk

  Napěchovat všechny své věci do krabic a tašek a na novém místě je zase pěkně vybalovat je samozřejmě stresující činnost pro každého. Pro Býky, kteří ale těžce nesou každou změnu v zaběhnuté každodenní rutině, je stěhování doslova apokalypsou. Moc dobře si uvědomují, že je čeká chaos, stres a minimálně tři dny žití mezi krabicemi. Ten, kdo řekl, že vyhořet je lepší než se stěhovat, musel být Býk.

  Býk Býk Autor: shutterstock.com
 • Blíženci

  Těžko můžete volnomyšlenkářským Blížencům udělat něco škodolibějšího než je postavit před nalinkovaný plán toho, co a kdy budou dělat. Na minutu přesně! Čím důrazněji po nich potom budete vyžadovat, aby z tohoto plánu neuhnuli ani o píď, tím větší paniku v nich vyvoláte.

  Blíženci Blíženci Autor: shutterstock.com
 • Rak

  Nikdo si zřejmě nad rozchodem neřekne "no co, život jde dál" a nespěchá oslavovat, ale pro Raky je rozpad partnerského vztahu doslova peklem na zemi. Romantická a křehká povaha Raků nese fakt, že ztratili kdysi milovanou osobu, stejně, jako by ztratili kus sebe sama. A to i v případě, že jsou to oni, kdo ze vztahu odchází.

  Rak Rak Autor: shutterstock.com
 • Lev

  Silní a sebevědomí Lvi jsou schopni poprat se snad s každou situací, která jim přijde do cesty. Až na okamžik, kdy něco neběží tak, jak si představovali. Pokud není po jejich (a je úplně jedno, jestli v životně důležitých situacích nebo naprostých malichernostech), dokáží být Lvi doslova osinou v zadku. Navíc při vyjadřování své nespokojenosti předvedou takové drama, že příště si rozhodně rozmyslíte, jestli to raději přeci jen neuděláte tak, jak chtějí oni.

  Lev Lev Autor: shutterstock.com
 • Panna

  Ať už mají nepořádné spolubydlící, partnera, sousedy nebo třeba jen nedokonalou pokojskou v dovolenkovém hotelu, dokáží Panny doslova vyletět z kůže. Nic je nebudí ze sna tak jako představa, že jejich puberťák při návratu z večírku pošlape chodbu nebo že si půjdou lehnout, když nemají umyté nádobí.

  Panna Panna Autor: shutterstock.com
 • Váhy

  Konflikty, vypjaté situace a hádky, při kterých si musíte vyměňovat tuny argumentů zřejmě nevyhledává nikdo. Většina znamení si však dokáže své stanovisko obhájit. Jenom Váhy s tím mají prokazatelný problém. Ne že by byly snadno ovlivnitelné, ale problém je v tom, že při představě konfliktu s jiným člověkem se Váhám svírá žaludek. Jejich životním krédem je být se všemi zadobře. Proto jsou ochotny se až nesmyslně obětovat, jen aby "byl klid".

  Váhy Váhy Autor: shutterstock.com
 • Štír

  A opět – i když nikoho nepotěší skutečnost, že si jejich milovaný partner užíval s někým jiným, pro tolerantní Štíry, kteří jsou doslova posedlí intimitou a sexem, je to, jako by jim milovaná osoba vyrvala z nitra srdce i všechny přilehlé orgány. Pokud čekáte pochopení či odpuštění, čekáte marně. Spíš buďte připraveni na to, že takovou zradu, jakou je nevěra, vám Štír neodpustí ani za 30 let.

  Štír Štír Autor: shutterstock.com
 • Střelec

  Střelci milují změny, zbožňují být neustále v pohybu a doslova žijí z nových zkušeností a objevování neznámého. Chcete je znechutit a učinit je nešťastnými? Přivažte jim na nohu kouli. Pokud Střelci setrvávají příliš dlouho (podle jejich názoru) na jednom místě, v jedné práci, v jednom městě a tak podobně, brzy začnou vyšilovat a chytat roupy. Pokud rovnou ze zoufalství nevezmou nohy na ramena.

  Střelec Střelec Autor: shutterstock.com
 • Kozoroh

  Pokud si nevážíte svého zaměstnání a své finanční nezávislosti tak jako Kozoroh, nikdy nebudete mít šanci pochopit, proč pro něj ztráta zaměstnání připomíná potopení Atlantidy. Kozorozi věnují své práci spoustu času, energie a myšlenek, pokud o ni tedy přijdou, berou si to velmi osobně. Sice mají většinou dalších šest záložních plánů a na dlažbě se v podstatě ani neohřejí, ale onu křivdu si s sebou nesou ještě velmi dlouho.

  Kozoroh Kozoroh Autor: shutterstock.com
 • Vodnář

  I když nám všem poměrně odmalička rodiče i široké okolí vštěpovali, že život není fér, jediní Vodnáři i v dospělosti stále odmítají tuto skutečnost akceptovat. Pokud se jim nebo jejich blízkým děje jakákoliv křivda nebo bezpráví, vidí doslova rudě a nikdy se s tím nedokáží smířit. Udělejte to a do smrti počítejte s Vodnářovým vyčítavým a nenávistným pohledem. V tom lepším případě.

  Vodnář Vodnář Autor: shutterstock.com
 • Ryby

  Jestli něco klidné a smířlivé Ryby opravdu nenávidí, pak je to tlak moderní společnosti, která je nutí neustále se rozhodovat, ideálně hned – nebo ještě lépe – okamžitě. Ryby potřebují na všechno svůj čas, rády o věcech přemýšlejí a potřebují se rozhodnout samy. Budete-li na ně tlačit, spěchat nebo jim dokonce vnucovat své řešení, docílíte jen toho, že s děsem v očích utečou a několik dnů (či měsíců) vás nebudou chtít ani vidět.

  Ryby Ryby Autor: shutterstock.com

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy