Tipy na valentýnské dárky pro ni i pro něj. Inspirujte se! | Ženy.cz
 


Tipy na valentýnské dárky pro ni i pro něj. Inspirujte se!

22. ledna 2020 • 06:00
• Foto: istock.com

Ať už Valentýna slavíte, nebo ne, udělejte svému protějšku, mamince nebo třeba kamarádce radost. Máme pro vás tipy, které rozhodně potěší. 

Pro většinu z nás je svátek svatého Valentýna jen klišé plné rudých růží, večeří při svíčkách a drahých dárků. Ale tak to rozhodně být nemusí! Oslavte ho po svém. Naplánujte pro svého blízkého výlet, pusťte si film, objednejte pizzu. Zkrátka ho oslavte tak, jak vám bude vyhovovat. 

Pokud chcete někoho obdarovat originálním dárkem, vemte ho třeba do divadla, na výstavu nebo do kina. Pokud vám nevadí utratit více peněz, pořiďte dvě letenky na místo, kde jste ještě společně nebyli, nebo zaplaťte wellness víkend pro dva na horách. Možností je opravdu spoustu a vždy záleží na tom, co dotyčný rád dělá. 

Mezi klasiku, která nikdy nezklame, samozřejmě patří spodní prádlo, šperky, kosmetika nebo třeba parfém. A když už se do něčeho takového pustíte, zkuste, aby to mělo trochu přidanou hodnotu. Tak třeba šperk s datem vašeho seznámení, parfém s vůní oblíbeného ovoce nebo přírodní kosmetika, která šetří planetu. 

Tipy na valentýnské dárky najdete v galerii: 

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy