Lhaní podle horoskopu: Patří vaše znamení mezi lháře, anebo čisté duše?

29. září 2019 • 06:00
 • Lhaní podle horoskopu: Patří vaše znamení mezi lháře, anebo čisté duše?

  Která znamení ráda zalžou a pro která je lež tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné, ale je to opravdu tak?

  Beran

  U Berana člověk nikdy neví, na čem je. Toto znamení usiluje o osobnostní rozvoj a nepotřebuje lhát. Nic neplánuje a žije přítomností, v níž, pokud se dostane nečekaně do problému, zalže v důsledku toho, aby si pomohl.

  Beran Beran Autor: archiv
 • Býk

  Býk je loajální a trpělivý člověk, který přirozeně dobře vychází s lidmi. Jeho velkou slabostí je to, že nedokáže říci "ne", a tak se často upíše vlastnímu slibu, který není schopen dodržet nebo naplnit. Je v tom však celkem "nevinně".

  Býk Býk Autor: archiv
 • Blíženci

  Blíženci jsou velmi komunikativní a společenské povahy, které mají někdy dva životy. Jeden přizpůsobivý a jeden přelétavý, ve kterém častokrát nalžou ostatním hlouposti, jakým ani oni sami nevěří. Slovům prostě nedávají extra hodnotu, a tak si ani neuvědomují, že někoho tím zavádějí. Netřeba se na ně spoléhat, ale brát je s rezervou.

  Blíženci Blíženci Autor: archiv
 • Rak

  Rak vyhledává slabší povahy lidí, aby jim mohl podat pomocnou ruku, ale to jen z důvodu vlastního uspokojení malého ega. V otázkách komunikace se stávají Raci oběťmi vlastních slibů. Dokážou lhát, ale pokud jim na to někdo přijde, stáhnou se do bezpečí a trvají na tom, že ten, kdo to pokazil, nejsou oni. Vyhněte se ústním dohodám s nimi a raději se pojistěte smlouvou na papíře.

  Rak Rak Autor: archiv
 • Lev

  Suverénní vystupování, zdravé sebevědomí a nebojácnost dělá toto znamení překvapivě čestným. Lev má totiž obrovskou hrdost a nikdy by se neponížil hraním špinavé hry. Co na srdci, to na jazyku, i když ho to může stát ztrátu partnera, no víte alespoň, na čem při něm jste.

  Lev Lev Autor: archiv
 • Panna

   

  Nejčistší znamení je zároveň i nejčestnějším. Nehrne se do něčeho, co nedokáže naplnit, a zbytečně si nedává velké cíle. Je proto spolehlivým člověkem ve všech směrech. Má dobře vyvinutý smysl pro detail, a tak mu nic neunikne.

  Panna Panna Autor: archiv
 • Váhy

  Váhy patří mezi nekonfliktní znamení, které se raději zdrží komentáře, než aby si měly někoho rozzlobit. Někomu se však mohou právě tímto chováním zdát falešné a bez názoru. Váhy nerady zavádějí, ale častokrát klamou samy sebe.

  Váhy Váhy Autor: archiv
 • Štír

   

  Štír se zajímá o vše skryté, protože věří, že za tím je něco víc. Nesnáší autoritu a tlak společnosti. Spoléhá se především sám na sebe, a když selže, je ochoten udělat cokoliv, aby z dané situace vyšel ven jako nevinný. Lež využívá jako zbraň na ochranu svého postavení.

  Štír Štír Autor: archiv
 • Střelec

  Střelec je označován za věčného hledače pravdy. I proto se vyhýbá jakýmkoli konfliktům spojeným s intrikami, lží a nekalou hrou. Je příliš hrdý na to, aby se do něčeho takového pouštěl. To ale neznamená, že je kliďas. Právě naopak, je velmi impulzivní a citově založený.

  Střelec Střelec Autor: archiv
 • Kozoroh

   

  Kozoroh si hlídá své soukromí a málokoho si připustí k tělu, proto může působit někdy povýšeně. Z každé situace se snaží vytěžit maximum, ale pokud mu někdo stojí v cestě, není ochoten pomáhat si lží a podrazem. Raději se vyhýbavě stáhne a zaujme neutrální postoj, vyslechne si obě strany, ale je si vědom toho, že je lepší si nechat tyto zprávy v tajnosti, aby sám nespadl do lži.

  Kozoroh Kozoroh Autor: archiv
 • Vodnář

  Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všemi znameními je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života a nekonečné sliby také.

  Vodnář Vodnář Autor: archiv
 • Ryby

   

  Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji – tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, ale jsou příliš líné, aby sliby dodržely.

  Ryby Ryby Autor: archiv

   

   

   

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy