...

... Zdroj: iStock.com

Kdo ze zvěrokruhu se narodil na šťastné planetě? Je to těchto pět znamení!

Štěstí je stav mysli a existuje jen málo lidí, kteří jsou šťastní a veselí v jakékoli situaci. Lidé se snaží být pořád spokojení, ale ne vždy se to daří. Celý život toužíme po příslibu štěstí – a někdy tou nekonečnou snahou strávíme celý život. Někdo to pochopí a smíří se s tím, že život je takový, jaký je, pro jiného je hledání celoživotní smysl.

Střelec

Střelci jsou jedno z nejšťastnějších znamení. Možná je to proto, že v sobě mají přirozený pocit svobody a touhu po dobrodružství, které jim přinášejí radost ze života. Když se Střelec cítí špatně, má v sobě zabudovaný únikový mechanismus od bolesti a trápení, který mu umožní vrátit se zpět do svého světa radosti. Nikdy neupadá do splínu, rychle se otřepe a brzo si najde zase něco, co ho naplní radostí. Není nic, co by ho mohlo zranit a zničit. Střelci jsou šťastní blázni.

TIP NA VIDEO: Podívejte se, jak to mají se vztahy a láskou lidé ve znamení střelce.

Video placeholde

Pokračování 2 / 5

Lev

Lev je téměř stejný jako Střelec. Žízní po pozitivitě a po radosti, bez ohledu na situaci. Na rozdíl od Střelce ale nedokáže odstranit smutek jako mávnutím proutku, vždy pro to musí něco udělat, ale i tak patří k nejšťastnějším znamením zvěrokruhu. Lvi jsou takové malé děti, které se radují z maličkostí, a dokážou si udělat legraci sami ze sebe. Vždy najdou něco, co je potěší.

Pokračování 3 / 5

Beran

Berani jsou ohnivé znamení, podobně jako Lvi. I oni mají bezstarostný a veselý přístup k životu, a mají navíc tendenci neustále vtipkovat. Kvůli tomu zůstávají téměř pořád šťastní. Obvykle i snadno zvládají špatnou náladu a dokážou se z ní rychle dostat. Ne vždy jsou ale spokojení s lidmi, kteří je obklopují, ovšem i když jim to vadí, dokážou nepříjemný pocit překonat a jít dál. Vědomě totiž dávají přednost radosti a spokojenosti.

Pokračování 4 / 5

Váhy

Váhy mají ve skutečnosti jemnou povahu a chtějí jít s proudem. Ačkoli se konfliktů nebojí, snaží se jim vyhnout, i když se jich rozhodně nebojí. Touží ale po harmonii a v tomto procesu nacházejí štěstí. Tím, že se snaží předcházet všemu, co by mohlo vyvolat konflikt či nespokojenost, vytvářejí si stav svého osobního štěstí a spokojenosti.

Pokračování 5 / 5

Ryby

Ačkoli je toto znamení spíše šťastné, Ryby jsou trochu jiné než ostatní šťastná znamení. Více brečí a díky slzám „vypouštějí“ negativní i pozitivní emoce. Jejich štěstí spočívá v tom, že nepotlačují svoje city. Z dlouhodobého hlediska to z nich dělá spokojené a šťastné bytosti, přestože jsou sentimentální a někdy až moc teatrální.

Doporučujeme

Načíst další články