Kam vyrazit v únoru? Na těchto 6 akcí, které si užijete

29. ledna 2019 • 06:00
 • Zima ještě nekončí, ba naopak je v plném proudu, a tak si můžeme střihnout nej běžecký závod sezóny, přivítat asijský nový rok, obdivovat umění a pořádně si zatančit. Kam vyrazit?

  Asijský nový rok na Andělu

  Kdy: 6. 2. 2019 8:00–19:00

  Kde: Pěší zóna na Andělu, Praha

  Asijský nový rok na Andělu Asijský nový rok na Andělu Autor: archiv firem

  Loučí se s námi rok Psa a vládu přebírá Vepř. Pojďte oslavit Asijský nový rok jak jinak než jídlem. Přehlídka asijské kuchyně se uskuteční 6. 2. 2019 v Praze na pěší zóně Anděl od 8 do 19 hodin. Můžete se těšit na mnoho výborných pokrmů z celé Asie, od tradičních receptů, které jsou známkou kvality, po neobvyklé, nové a zajímavé chutě. Mimo báječného jídla na vás čeká také bohatý a pestrý doprovodný program.

 • Jak cestovat s málem a šetrně

  Kdy: 28. 2. 2019

  Kde: Dačického dům, Kutná Hora

   

  Veronika Šubrtová alias Weef (Weef's world) je známá svým nadšením do cestování a minimalismu, který praktikuje i na cestách. Má tisíce followerů, kteří začínají jít v jejích stopách a řídí se jejím heslem „Míň věcí, víc zážitků!“. "Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili děláním něčeho, co nás nebaví, co nám nedává smysl. Mně dělá radost pobyt venku na čerstvém vzduchu, objevovat svět, kultury, poznávat nové vůně a chuti. Tipy na cestování nebo třeba způsoby, jak být šetrnější k přírodě, mám chuť předávat dál. Moje vize je ukázat, že málo je víc, že věci nám mají pomáhat a ne nás vlastnit a že není nad osobní zkušenost. Baví mě objevovat nová místa, země, chutě a ty, díky mé lásce k videím, u toho můžeš být se mnou. Poslední tři roky jsem žila v batohu a kufru díky možnostem internetu a trendu digitálního nomádství. Mám za cíl probudit v mladých lidech touhu více cestovat a chovat se šetrněji k přírodě.“

   

 • Svatební Expo únor 2019

  Kdy: 1. 2.–2. 2. 2019

  Kde: Hotel International Prague, Praha 6- Dejvice

  Svatební Expo únor 2019 Svatební Expo únor 2019 Autor: archiv firem

  To nejlepší na konec "veletržní" sezóny. Navštivte nejexkluzivnější svatební veletrh u nás! V únoru si u nás vyberte a rezervujete ty nejlepší dodavatele na vaši svatbu. Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci plnou svatební inspirace, módních přehlídek, ochutnávek, a zároveň využijte mimořádné slevy od vystavovatelů. Veletrhem vás bude provázet herec a moderátor Miroslav Šimůnek.

   

 • Silent Night#17: Quantum Natives

  Kdy: 16. 2.17. 2. 2019

  Kde: Divadlo Ponec, Praha

  Silent Night#17: Quantum Natives Silent Night#17: Quantum Natives Autor: archiv firem

  Radio Wave pořádá Silent_Night#17, která bude exkluzivní audiovizuální přehlídkou decentralizovaného virtuálního labelu Quantum Natives, jednoho z předních hybatelů současného digitálního undergroundu. Živě se představí spoluzakladatel, kurátor a mozek kolektivu Yearning Kru, audiovizuální umělec a performer recsund s hudbou živě vytvářenou ve vlastním videoherním prostředí, producentka Terribilis tematizující úzkost v online světě v ambientních kompozicích ovlivněných rave kulturou 90. let, domácí producentka Enchanted Lands, která u Quantum Natives chystá nástupce oceňovaného debutu Feed Goals, a BENELUX ENERGY, jenž své chuligánské jumpstyle dekonstrukce oblékne do dark ambientního hávu.

   

 • 52. ČEZ Jizerská 50

  Kdy: 8.10. 2. 2019

  Kde: Ski stadion Bedřichov

  52. ČEZ Jizerská 50 52. ČEZ Jizerská 50 Autor: archiv firem

  Legendární závod v běžeckém lyžování, kde se na startu potkávají profíci a hobby běžci. Zvolte si různou délku tratě, vytvořte štafetu nebo jen přijďte fandit nejen českým běžeckým esům. Užijte si sníh, parádní atmosféru, spoustu adrenalinu, doprovodný program.

   

 • Good Charlotte ★ Sleeping With Sirens ★ Boston Manor ★ The Dose

  Kdy: 11. 2. 2019

  Kde: Forum Karlín

  Good Charlotte ★ Sleeping With Sirens ★ Boston Manor ★ The Dose Good Charlotte ★ Sleeping With Sirens ★ Boston Manor ★ The Dose Autor: archiv firem

  Good Charlotte přijedou v únoru 2019 do Evropy, aby zde odehráli čtrnáct exkluzivních koncertů, na nichž představí kromě svých klasických hitů i tvorbu z nového alba "Generation Rx". Jednou ze zastávek tohoto turné bude i pražské Forum Karlín, a to v pondělí 11. února. Pojďte si užít jejich nadupaný koncert.

   

   

   

   

Klíčová slova:  cestováníkávasvatbaakce
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy