Akce v září, které rozhodně nepropásněte. Monkey Business, sport, ale i festivaly a umění

Že začátkem školního roku a koncem léta bude o akce nouze? Tak to se mýlíte. Září je napěchované událostmi a je jedno, zda holdujete bio kosmetice, sportu, vínu nebo ekologii. Každý si najde dle svého gusta. Do diáře si rozhodně zapište tahle data.

Potřebujete inspiraci, uvolnění, nový šatník či pořádně do těla? Pro všechny je něco připraveno. Vaše zářijové víkendy budou rázem zaplněné a na lelkování nebude čas, neboť vyrazíte na:

Dyzajn market Podzim

Kdy: 15. 9. 2018 od 10:00

Kde: Náměstí Václava Havla

Dyzajn market Podzim

Dyzajn market je výběrová prodejní výstava autorské tvorby na náměstí Václava Havla a v přilehlé provozní budově Národního divadla. Přes 180 dyzajnérů šperků, doplňků, kabelek a batohů, autorů uměleckých předmětů, porcelánu, dekorací, návrhářů oblečení, hraček nebo papírenského zboží vám předvede svůj talent. Akce se účastní převážně lokální tvůrci z Čech a Moravy, ale také ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska a Ukrajiny. Letos je pro vás připraveno 10 workshopů s tématy jako Jak pracovat s kůží, vyrábět přírodní kosmetiku, barefoot sandály, naučit se japonské techniky vyšívání a další. Součástí akce je bohatý doprovodný program – divadla, kapely, DJs, kreativní dětský koutek a 15 stánků se skvělým jídlem a pitím.

Vstup je zdarma a bez bariér. Psi vítáni.