Soutěžte o kurzy vaření s Shell

Soutěžte o kurzy vaření s Shell Zdroj: Shell Czech Republic a.s

Soutěž: Vyhrajte kurz vaření s Filipem Sajlerem a další hodnotné ceny!

Jaké je vaše nejlepší jídlo na cesty? A chutnalo by i jiným řidičům? A co by na něj řekl známý šéfkuchař Filip Sajler?

Síť čerpacích stanic Shell nabízí řidičům v ČR nový koncept občerstvení. Je v něm obsaženo všechno, co na cestách potřebujete: výborné jídlo připravené z čerstvých surovin, kvalitní káva na povzbuzení, fresh bar plný energie a příjemné posezení pro chvilku odpočinku.

Tak jako si společnost Shell zakládá na kvalitě paliv, klade nároky i na občerstvení, jež nabízí. Proto se spojila s šéfkuchařem Filipem Sajlerem, který pro ni připravil receptury vybraných jídel. Najdete v něm mimo jiné i lákavý, čerstvý italský croissant nebo foccaciu, kvůli kterým proste stojí za to zastavit.

A jaký je váš recept?

Pochlubte se a pošlete nám recept na bagetu či obložený chléb - zkrátka jakékoliv jídlo rychlé na přípravu, které si můžete vzít s sebou a něco vydrží, jídlo, které byste si rádi dali na cestách. Porota v čele s Filipem Sajlerem vybere a odmění 10 nejlepších. První tři se mohou těšit na kurz vaření s Filipem Sajlerem.

Kurzy se konají v Gourmet Academy – prémiové škole vaření, která spolupracuje s nejlepšími lektory a disponuje špičkovým vybavením. Kurzy tu probíhají v komorní atmosféře a s individuálním přístupem, zdokonalit se tu mohou zkušení kuchaři, začátečníci, ale i děti a náctiletí. Více na Gourmetacademy.cz. Recepty a fotografie posílejte do 16. 11. 2018 na e-mailovou adresu [email protected] a nebo prostřednictvím našeho formuláře:

Pořadatelem soutěže je společnost Shell Czech Republic a.s., soutěž technicky zajišťuje CZECH NEWS CENTER a.s. Kompletní pravidla a zásady ochrany osobních údajů najdetetady.