...

... Zdroj: iStock.com

6 znamení zvěrokruhu, která působí tvrdě, ale uvnitř je to jinak!

Málokdo chce být vnímán jako slaboch nebo někdo, koho je snadné zranit. Někdo se ale chová suverénněji než ostatní. Která znamení zvěrokruhu jsou navenek velcí drsňáci, kteří vypadají, že slabost je pro ně sprosté slovo? Možná to je ale jen maska nebo póza a ve skutečnosti jsou mnohem citlivější.

Beran

Berani jsou vždycky tvrďáci. Jsou bouřliví, hlasití a autoritativní. I proto navenek působí, že je nic nerozhází. Můžou někdy vypadat, že chtějí druhé šikanovat, ale to rozhodně není jejich záměr. Jednají tvrdě, aby byli v očích těch, pro které pracují, důvěryhodní. Je to taková „hra“, jak přimět lidi kolem nich, aby se cítili bezpečně. Když je někdo tvrdý, nebude zraněný a vše je v pořádku. Tak uvažuje Beran.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 2 / 6

Blíženci

Blíženci moc dobře vědí, že jsou jedněmi z nejzranitelnějších lidských bytostí na Zemi. Proto se musí chránit, a to je přesně to, co Blíženci dělají. Jejich chování někdy hraničí s šikanou a chovají se tvrdě, jak jen to jde. Jsou tak neurotičtí a nejistí sami sebou, že všechny svoje obavy a hrůzy promítají do svého chování vůči ostatním, což jim umožňuje předstírat, že se dokážou vypořádat s čímkoli. Milují pocit, když mohou tlačit na lidi kolem a dát každému v místnosti najevo, kdo tady velí.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 6

Panna

Panna je navenek velmi tvrdá bytost. A jsou někdy tvrdé jako hřebíky. Není to nic jednorázového, jsou mistry drsných a tvrdých klepů a jsou připraveny porazit každého, kdo se jim postaví do cesty. Když s nimi jednáte, mohou působit skutečně velmi tvrdě, ale jakmile je čas na kávu, nerozbitná slupka zmizí.

Pokračování 4 / 6

Střelec

Naprosto a kompletně tvrďák, takový je Střelec. Možná je to proto, že jsou tak trochu vzdálení od zbytku lidstva, takže jim nezáleží na tom, jak hanebně a bouřlivě mohou působit, když se s nimi setkáte. Stačí jedno setkání se Střelci a budete vědět, že šéfem jsou oni. I když budou všechny jejich nápady špatné, pravdu mají oni (tedy si to myslí). Chtějí, abyste je následovali a sledovali jejich úspěch. Milují váš obdiv. Jsou to ti, kteří se ponoří na dno oceánu, aby získali potopený poklad, protože jsou skutečně tvrdí jako hřebíky.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 6

Lev

Lvi mohou na některé lidi působit příliš tvrdě. Rádi totiž přimějí druhé, aby si mysleli, že jsou slavní a že jsou mistři ve všem, co dělají. Jsou skutečně velmi ctižádostiví a rádi se předvádějí, milují vyprávění příběhů o své odvaze. Vždy budou tvrdí chlapi a ženy, protože je pro ně životně důležité, aby lidé věřili v jejich nadprůměrné schopnosti a statečnost.

Pokračování 6 / 6

Váhy

Kdybyste někdy hledali mistra lháře, který vás chce přesvědčit o své tvrdosti, pak by stačilo ukázat na Váhy. Váhy navenek nemají žádný strach ani rovnou páteř, pokud je třeba. Přidejte k tomu tuny falešné statečnosti a velmi malou reálnou odvahu. Proto jsou Váhy takoví drsňáci, kteří se rádi schovávají třeba za internet a říkají ostatním ošklivé věci, zatímco doufají, že nikdy nedojde ke skutečné konfrontaci. Je to ale jen tvrdý chlapský postoj, který v sobě skrývá hlubokou nejistotu a strach.

Doporučujeme

Načíst další články