5 znamení zvěrokruhu, která si vybírají přehnaně kritické partnery. Jste to i vy?

6. dubna 2020 • 06:00
 • 5 znamení zvěrokruhu, která si vybírají přehnaně kritické partnery. Jste to i vy?

  Nic, co děláte, není dost dobré? Pořád vám říkají, co děláte špatně a jak byste to měli dělat lépe? Panebože, proč tedy zůstávat ve vztahu, v němž je jeden z partnerů extrémně kritický? Je něco jiného sdělit upřímně svůj názor, ale poukazovat na každou maličkost, která se vám nepovedla, to ne!

  Ryby (19. února – 20. března)

   

  Ryby jsou soucitné a rády ostatním pomáhají. Mají sklon věřit tomu, že pokud je jejich partner kritizuje, dělá to z dobré vůle. Ryby mají tendenci vyvažovat kritický hlas svých partnerů tím, že jim projevují na oplátku laskavost a soucit. Přesto je někdy partnerova kritika zabolí, zvláště pokud jí je hodně.

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • Blíženci (21. května – 20. června)

  Blíženci vědí, že mají mnoho skvělých vlastností, ale vždy mají taky touhu se pořád zlepšovat. Často mají potíže s důsledností, soustředěním a rozhodováním. Věří, že když budou mít kritického partnera, který má na srdci jejich nejlepší zájmy, bude to pro ně dobré. Kritičtí partneři totiž na Blížence působí dojmem někoho, kdo je silný a ví, co dělá, což může být pro Blížence velká úleva. Kdyby byl partner ale moc kritický, může se stát, že to Blíženec nevydrží a ze vztahu uteče.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock
 • Rak (21. června – 22. července)

  Když je Rak ve vztahu s kritickou osobou, obvykle tato osoba zpočátku nebývá tak moc kritická, ke kritizování postupem času „dozrává“. Rak se však ale nevzdá ani takového partnera, zvláště pokud jde o dlouhodobý a jinak funkční vztah. Raci mívají snahu podívat se pod povrch a zjistit, co kritizováním partner skutečně myslí. Kritizuje proto, že Rak neodpověděl na jejich telefonát nebo mail, nebo proto, že se cítí osaměle, když je Rak pryč?

  Rak Rak Autor: iStock

 • Váhy (23. září – 22. října)

  Váhy bývají kritické i vůči sobě samým, a pokud je kritický i jejich partner, jen si tím znova potvrzují, co si samy myslí. Jsou schopny vidět věci z pohledu jiných lidí, a to platí i pro někoho, kdo je kriticky hodnotí. Váhy mají jednu dobrou vlastnost, na kritiku nereagují okamžitě, což jim dává větší kontrolu nad svým chováním. Pokud Váha nemá náladu na upřímnou kritiku, svého partnera klidně ignoruje nebo předstírá, že poslouchá, ale přemýšlí o něčem jiném.

  Váhy Váhy Autor: iStock
 • Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

  Jsou chvíle, kdy Kozoroh, který je velký dříč, pochybuje o své vlastní hodnotě a schopnostech. Kozorozi chtějí být lepší a lepší, proto se rádi opírají o partnera, který je občas kritizuje a pomůže jim s vedením. Kozorohové na to pohlížejí jako na čestnou zpětnou vazbu a domnívají se, že jejich partner vlastně investuje do jejich úspěchu. Navíc jsou Kozorozi zvyklí jednat s kritickými nadřízenými, takže často hledají totéž u svých partnerů. Vědí, že pro lidi může být jednodušší kritizovat než chválit.

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy