30 nejkrásnějších třpytivých a metalických dárků nejen pro ženy!

Na pořizování vánočních dárků ještě zdaleka není pozdě. Kdybyste náhodou pořád nevěděli, co svým blízkým nadělit, máme pro vás tipy na metalické a blýskavé dárky. Kouzlu flitrů a lesku může podlehnout každý, dokonce i muži!

Předvánoční čas je jako stvořený pro nošení třpytivého oblečení a blýskavých doplňků. A nejen to. Blýskavými ozdobami můžete vyzdobit i svůj domov a v tomto kouzelném čase nemá nikdo právo vás nařknout, že jste "kýčařka".

A teď zpět do našich šatníků. Ať už vsadíte na flitry, drobné třpytky, metalický odstín nebo jen blýskavou nášivku, všechno se počítá! Nebojte se, že až skončí období večírků, nápadné kousky zůstanou ležet na dně skříně. Zkombinujte se s jednoduchou bílou košilí nebo černými džínami a můžete v blýskavém topu či sukni vyrazit klidně i do práce.

Ve hře jsou samozřejmě i blýskavé doplňky, jako jsou kabelky a boty, a v neposlední řadě samozřejmě šperky. Každý drobný detail je důležitý. Stačí třeba jen třpytivý podpatek nebo špička, blýskavý kamínek v náušnicích nebo metalická klopa na psaníčku.

Teď se možná ptáte, jak může mít z takových dárků radost nějaký muž. Samozřejmě mu nepořizujte sukni s flitry ani kabelku posetou kamínky. Ale co třeba zlaté tenisky nebo prémiová vodka v luxusní bronzové láhvi?

Tipy na 30 třpytivých dárků najdete v galerii: