Třicet nejkrásnějších zelených dárků pro celou rodinu: Inspirujte se luxusem i přírodou!

Zelená je spolu s červenou tou nejtypičtější barvou pro Vánoce. Je odjakživa spjata s přírodou, rovnováhou a souladem. Pokud patří mezi vaše oblíbené barvy, možná si s chutí prohlédnete galerii nápadů na dárky pro celou rodinu.

Zelená sice nebyla letos vyhlášena ani barvou roku 2017, ani toho nadcházejícího, to ji ovšem rozhodně nevylučuje z našich životů. A protože nepatříme k těm, které trendy bezhlavě následují, klidně si ji užijme, pokud patří mezi naše oblíbené barvy. Je to barva nejen spojovaná s přírodou, ale i s harmonií, zklidněním a vyrovnaností.

Je to také barva, která u některých výrobců signalizuje to, že své produkty vyrábějí s odpovědností vůči naší planetě. A to opravdu oceňujeme, protože zvláště před Vánoci je vždycky dobré si připomenout, kde chceme mít své hranice. Jestli to letos nevzít tak nějak skromněji nebo z jiného konce, a to co se týče jídla, počtu dárků pod stromeček, balicích papírů anebo samotného výběru toho, čím blízké obdarujeme.

Kosmetika netestovaná na zvířatech, kabelka, která je nadčasová, a nebudeme tak chtít každý rok novou, hračky z recyklovaného papíru nebo designová lahev, do které si budeme točit vodu z kohoutku a přestaneme kupovat balenou. To jsou jen některé tipy z naší galerie. Podívejte se do galerie na třicet úžasných zelených dárků, které jsme pro vás vybrali a možná v nich najdete radost pro vaše blízké i vy!