Žhavý jarní a letní trend: Malé kabelky na krk!

Jsou chvíle, kdy vám stačí jen mobil, platební karta a rtěnka, ale přesto sáhnete doma po kabelce, která je plná zbytečností a pak vám překáží. Nový trend mikro kabelek, které se nosí zavěšené na krku, tenhle nešvar ukončí. Vejde se do nich totiž opravdu jen to nejnutnější! 

Určitě si vybavujete model, který možná někdy oblékl váš tatínek na dovolené v Jugoslávii – květovaná vzdušná košile, plátěné šortky, mokasíny a na krku zavěšená taštička ukrývající pasy celé rodiny, tvrdou jugoslávskou měnu a mapu. Tak přesně tyhle praktické taštičky na krk slaví letos velký comeback. A pronikají také do dámských šatníků!

Mikro kabelky na krk vzkřísil jako první Gucci téměř před třemi lety. Ale až letos se mezi velkou "kabelkovou" konkurencí uchytily. Do aktuálních kolekcí je zařadil například Jacquemus, Gabriela Hearst nebo Burberry.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

The Maria- key, cards and coins #gabrielahearst

Příspěvek sdílený Gabriela Hearst (@gabrielahearst),Bře 29, 2019 v 9:23 PDT

Tašky na krk mají různé tvary (kulaté, obdélníkové, asymetrické) a mohou být z několika materiálů (kůže, koženka, vinyl, nylon). Pro nadcházející festivalovou sezónu jsou jako stvořené!

Tipy na nákupy najdete v galerii: