Trendy sandálky na léto: S tenkými pásky i ve sportovním stylu! | Ženy.cz
 


Trendy sandálky na léto: S tenkými pásky i ve sportovním stylu!

14. dubna 2019 • 06:00
 • Chladným dnům už (doufáme) definitivně odzvonilo! A tak je pravý čas nejenom na nákup jarních bundiček, letních šatů a trendy plavek, ale také sandálků, kterých v botníku není nikdy dost! Víme, které letos frčí. Vyberete si?

  S tenkými pásky

  Minimalistické sandálky s ultratenkými pásky jsou letošním hitem číslo jedna. Opticky vám protáhnou nohy, jsou prudce elegantní a vypadají skvěle i na nízkém (praktickém) podpatku. Vybírejte z různých barevných kombinací a nebojte se ani modelů, jejichž pásky sahají až nad kotníky. 

  Zara Zara Autor: archiv firem

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Ve sportovním stylu

  Na své si přijdou i ženy, které nevyhledávají podpatky. V kurzu jsou totiž i ploché sandálky, které se trošku podobají těm turistickým. Mají silnější látkové pásky a lehce vyvýšenou podrážku nebo platformu, ale přesto vypadají skvěle k midi sukním i letním šatům. 

  Asos Asos Autor: archiv firem
 • S hadím vzorem

  Zvířecí vzory ovládly vše od doplňků přes oblečení až po obuv. Co se sandálků týče, těm vévodí konkrétně hadí vzor. Takové boty fungují zároveň jako doplněk, a tak k nim stačí obléknout jednoduché šaty a stylový outfit je na světě. 

  Asos Asos Autor: archiv firem
 • S nevšedním podpatkem

  Velkou roli hraje také tvar podpatků. Letošním hitem jsou geometrické, které sice na první pohled vypadají neprakticky, ale jsou stejně stabilní jako klasické podpatky. Pokud v takových botách vyrazíte do společnosti, nikdo z vašich nohou neodtrhne oči!

  Mango Mango Autor: archiv firem
 • S transparentními pásky

  Posledním trendem, který letos ovládl sandálky, jsou průhledné plastové pásky. Ať už jsou pásky široké, tenké nebo zakrývají rovnou celý nárt, je tato volba perfektní. Jen si dejte pozor, aby vám opravdu padly jako ulité, protože plastový pásek vás jinak může pěkně potrápit. 

  Mango Mango Autor: archiv firem

  Tipy, kde pořídit stylové sandálky, najdete v galerii:

  Fotogalerie

  19 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy