Vyznejte se v nich: Trojčata a dvojčata, která ovládají módní scénu

Zatímco generace Y vyrůstala na filmech s roztomilými dvojčaty Olsenovými, dnes se můžeme inspirovat stylovými dvojčaty na Instagramu. Anebo dokonce trojčaty. Seznamte se!

Elnaz, Tanaz & Golnaz Hakkak

@thetripletsss

Jedním z nejpozoruhodnějších outfitů milánského street stylu byla světlá khaki bunda a široké béžové kalhoty – krát tři. Oblékly ho totiž sestry Elnaz, Tanaz a Golnaz Hakkak, jednovaječná trojčata původem z Íránu, která do současného módního hemžení vnášejí vtipný prvek multiplikace. Vždy a všude totiž chodí v naprosto stejných nebo jen lehce pozměněných outfitech. K tomu si přičtěte totožné účesy, stejně husté obočí a jen drobné rozdíly ve tvářích a hned se vám vybaví vzpomínky na pohádku Třetí princ o dvou stejně krásných princeznách v šatech ušitých ze stejných látek. Jen tady jsou dokonce tři.

TIP NA VIDEO: Jaké trendy z devadesátek se letos vracejí?

Když zrovna neobrážejí fashion weeky v Miláně nebo v Paříži, žijí The Tripletsss, jak si na Instagramu říkají, v Londýně. Svou influencerskou dráhu zahájily před pěti lety a dnes mají skoro 300 tisíc followerů. Jejich doménou je společné pózování – každá se postaví trochu jinak, takže vypadají jako jedna žena v pohybu zachycená vícenásobnou expozicí. Tím se jejich módní prezentace blíží umění nebo přinejmenším módní fotografii ve stylu fotografa Michala Pudelky. Co se týče módního stylu, sestry Hakkak jsou minimalistky. Béžové trenčkoty, pleteniny v základních barvách, malé černé a malé bílé šaty. Říká se, že kvalita je lepší než kvantita, ale v tomto případě se vám dostane obojího.

Loading
Loading
Loading

Jaké sladěné sestry sledovat na Instagramu? Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>