Sponky s nápisy: Trend za pár korun, který si nesmíte nechat ujít!

Trendy 90. let se letos ve velké vlně vracejí a mezi nimi jsou i sponky do vlasů, které jsou aktuálně považovány za nejrozšířenější vlasový doplněk (ale na látkové gumičky a čelenky i plastové skřipce rozhodně nezanevřete). 

Velké sponky s kamínky nebo perličkami se objevují v obchodech už několik měsíců. Jejich popularita se tak rychle rozšířila, že přibývají stále nové podoby. Aktuálně jsou nejnovějším hitem sponky s nápisy. A protože se nenosí jen jedna sponka, ale rovnou několik, jejich design je přesně takový, aby dokonale korespondoval právě se zmiňovanými perlovými nebo kamínkovými sponkami.

Sponky s nápisy můžete nosit jen tak, ale také skrze ně můžete vyjádřit svou aktuální náladu nebo životní postoj. Třeba na pařížském fashion weeku vzdaly modelky hold zesnulému Karlu Lagerfeldovi právě perlovými sponkami s nápisem Chanel. Na nedávném Met Gala, kde bylo tématem vyjádření teatrálnosti skrze nápaditost, zase vsadila na výrazné sponky modelka Ashley Graham. "Sponkový" boom zkrátka zasáhl všechny!

A nezapomeňte, že stále platí pravidlo, že sponky musí být pořádně vidět. Takže se nebojte ani těch velkých!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Details💗 #ootd 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Bře 12, 2019 v 2:11 PDT

Tipy na nákup stylových sponek najdete v galerii: