Nejkrásnější kosmetické taštičky na cesty: Praktické i stylové! | Ženy.cz
 


Nejkrásnější kosmetické taštičky na cesty: Praktické i stylové!

11. května 2019 • 06:00
• Foto: istock.com

Kosmetická cestovní taštička musí být dostatečně velká, aby se do ní vešel celý náš arzenál, praktická, abychom si mohly třeba do postranní kapsičky schovat malou gumičku a balzám na rty, a v neposlední řadě krásná, aby ji nikdo nepřehlédnul. Vybraly jsme pro vás taštičky, které všechny zmiňované body splňují na výbornou. 

-->

Ať už jedete na měsíční dovolenou nebo jen na víkend, vždy potřebujete do kosmetické taštičky zabalit stejné věci, jako jsou sprchový, gel, šampon, kondicionér, hřeben, krém na obličej a samozřejmě i šminky. Takže potřebujete dostatečně velkou taštičku a ne žádného prcka.

Ideální jsou kosmetická pouzdra, která mají několik kapes, díky kterým máte mnohem větší přehled o obsahu. Pak stačí jednou sáhnout a nemusíte se v taštičce zdlouhavě přehrabovat. 

Pokud svou perfektní kosmetickou taštičku máte a nedáte na ni dopustit, pamatujte na to, že může udělat radost i někomu jinému. Rozhodně s ní potěšíte kamarádku, ale také maminku, která má (stejně jako všechny maminky) v neděli svátek. 

Tipy na kosmetické taštičky najdete v galerii: 

Fotogalerie

13 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy