Nejkrásnější kosmetické taštičky na cesty: Praktické i stylové!

Kosmetická cestovní taštička musí být dostatečně velká, aby se do ní vešel celý náš arzenál, praktická, abychom si mohly třeba do postranní kapsičky schovat malou gumičku a balzám na rty, a v neposlední řadě krásná, aby ji nikdo nepřehlédnul. Vybraly jsme pro vás taštičky, které všechny zmiňované body splňují na výbornou. 

Ať už jedete na měsíční dovolenou nebo jen na víkend, vždy potřebujete do kosmetické taštičky zabalit stejné věci, jako jsou sprchový, gel, šampon, kondicionér, hřeben, krém na obličej a samozřejmě i šminky. Takže potřebujete dostatečně velkou taštičku a ne žádného prcka.

Ideální jsou kosmetická pouzdra, která mají několik kapes, díky kterým máte mnohem větší přehled o obsahu. Pak stačí jednou sáhnout a nemusíte se v taštičce zdlouhavě přehrabovat.

Pokud svou perfektní kosmetickou taštičku máte a nedáte na ni dopustit, pamatujte na to, že může udělat radost i někomu jinému. Rozhodně s ní potěšíte kamarádku, ale také maminku, která má (stejně jako všechny maminky) v neděli svátek.

Tipy na kosmetické taštičky najdete v galerii: