Sluneční brýle, které budete chtít nosit teď i celý podzim! | Ženy.cz
 


Sluneční brýle, které budete chtít nosit teď i celý podzim!

19. srpna 2019 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Sluneční brýle je třeba v první řadě vybírat podle tvaru obličeje, ale neméně důležité je také rozhodovat se podle aktuálních trendů. Našly jsme pro vás takové, které budete nosit po zbytek léta a taky celý podzim. 

Trend úzkých slunečních brýlí ve stylu Matrixu je (naštěstí) minulostí. Do popředí se znovu vrátily velké brýle, které opravdu spolehlivě ochrání oči a zároveň vás i schovají, když zrovna nebudete mít svůj den. Některé modely jsou možná až moc nápadné, ale aktuálně seženete i takové, které budete chtít nosit v podstatě nonstop. 

Tipy, jaké sluneční brýle sluší vašemu tvaru obličeje, najdete ZDE!

Největším aktuálním trendem jsou retro brýle s výraznými kostěnými obroučkami, které jsou inspirované jak sedmdesátkami, tak i 80. léty. Znamená to jediné  můžete si vybírat mezi oválnými, ale také mezi hranatými obroučkami (frčí obdélníkové i čtvercové). A čím budou výraznější, tím lepší!

Narozdíl od extrémně úzkých brýlí, které jsou již pasé, se mezi trendy stále drží elegantní kočičí tvar. Ten prošel jen malou změnou  obroučky jsou mnohem masivnější a výraznější.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

French toast

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),

Tipy na nákupy najdete v galerii:

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy