Sluneční brýle, které budete chtít nosit teď i celý podzim!

Sluneční brýle je třeba v první řadě vybírat podle tvaru obličeje, ale neméně důležité je také rozhodovat se podle aktuálních trendů. Našly jsme pro vás takové, které budete nosit po zbytek léta a taky celý podzim. 

Trend úzkých slunečních brýlí ve stylu Matrixu je (naštěstí) minulostí. Do popředí se znovu vrátily velké brýle, které opravdu spolehlivě ochrání oči a zároveň vás i schovají, když zrovna nebudete mít svůj den. Některé modely jsou možná až moc nápadné, ale aktuálně seženete i takové, které budete chtít nosit v podstatě nonstop.

Tipy, jaké sluneční brýle sluší vašemu tvaru obličeje, najdete ZDE!

Největším aktuálním trendem jsou retro brýle s výraznými kostěnými obroučkami, které jsou inspirované jak sedmdesátkami, tak i 80. léty. Znamená to jediné – můžete si vybírat mezi oválnými, ale také mezi hranatými obroučkami (frčí obdélníkové i čtvercové). A čím budou výraznější, tím lepší!

HTML box 53697

Narozdíl od extrémně úzkých brýlí, které jsou již pasé, se mezi trendy stále drží elegantní kočičí tvar. Ten prošel jen malou změnou – obroučky jsou mnohem masivnější a výraznější.

HTML box 53699

Tipy na nákupy najdete v galerii: