Sebevědomá a sexy: Kde sehnat nejkrásnější valentýnské prádlo?

Říká se, že dokonalý outfit začíná u perfektně padnoucího spodního prádla. Ať již tedy Valentýna slavíte, nebo ne, využijte (nejen) nadcházející pondělní den k tomu, že se budete cítit skvěle a sama sebou bez ohledu na váš věk nebo třeba velikost.

Červená barva, krajka a odvážné střihy. Přestože se valentýnské kolekce rok co rok opírají o tyto charakteristické prvky, možností je mnohem víc. Svátek zamilovaných se totiž nemusí točit jen okolo nočních plánů ve dvou. Může být také skvělou příležitostí udělat radost pouze sobě samé. Jak totiž říká i slavná modelka Ashley Graham: „Nosím prádlo kvůli sobě. Kdybych se měla oblékat pro ostatní, byla bych špatným člověkem.“ A s tím nelze než souhlasit.

TIP NA VIDEO: Víte, jak se správně starat o podprsenky?

Jak pečovat o podprsenky? Nikdy je neždímejte a nesušte na slunci VIDEO Adam Balažovič

Kde ty nejlepší kousky letos sehnat? Kromě osvědčených obchodů s prádlem za naši redakci doporučujeme prozkoumat třeba tvorbu české designérky Beast of the East, jež sází na kombinaci netradičních střihů, průsvitných materiálů a špetku dekadence. Případně zkuste také pražskou slow fashion značku Overall Office, jež nedávno představila kolekci nekonvenčního spodního prádla pro jakýkoliv typ postavy.

Loading
Loading

Ze zahraničních obchodů poté rozhodně stojí za zmínku snové kolekce Dory Larsen, jež si vždy zákládají na netradičních barevných kombinacích a delikátních krajkách, a brand Understatement Underwear dokazující, že sexy a sebevědomě se můžete cítit ve dvaceti, stejně jako v šedesáti letech. A to nejen na Valentýna!

Loading
Loading

Kde valentýnské prádlo sehnat? Podívejte se do galerie: