Přicházejí odvážné letní šaty, které se budou krásně vyjímat na fotkách!

Mají barvu zralého ovoce anebo také moře, proto jsou jako stvořené pro léto. Jednobarevné maxi nebo midi šaty, které na první pohled upoutají živým odstínem. Půjdete do nich? 

Zatímco jaro ovládají snové pastelové barvy, v létě začne „přihořívat“. Na scénu a do aktuálních kolekcí postupně přicházejí odstíny, které nejspíš vyhodnotíte jako naprosto nevhodné pro běžné nošení, o to větší radost z nich ale můžete mít na dovolené, kde krásně zapadnou do okolní prázdninové scenérie – a představte si ty fotky! Řeč bude opět o šatech, protože barvy jako fuchsiová, tyrkysová, sytě oranžová nebo chilli červená letos vyžadují prostor. A kdy jindy máme chuť experimentovat víc než v létě na dovolené, kde se můžeme pořádně uvolnit?

Tip na video: Které barvy se vyplatí mít v šatníku?

Uvolnit se ale můžete i díky ležérním střihům, které tyto šaty nejčastěji doprovázejí – ty bývají volné, splývavé, oblíbeným prvkem je kaskádová sukně. Stále aktuální jsou balonové rukávy, k nimž se letos přidává trendy halter střih a také tenká ramínka, která v módě už dříve nastolil francouzský návrhář Jacquemus. Vlastně celý tento trend tak trochu předpověděl. Jeho maxi šaty Manosque ze slavné přehlídky v levandulovém poli, která se odehrála před dvěma lety, už tehdy zářily sytě růžovou anebo oranžovou barvou. A nikdo nezpochybňoval, že jsou krásné!

Loading

Fotogalerie: Kde aktuálně koupíte šaty na dovolenou v trendy sytých odstínech?