Praktické & stylové letní kloboučky na pláž i do města!

Ochrání vás před sluncem, doladí outfit, zakryje "bad hair day"! Alespoň jeden letní klobouček byste si rozhodně měla pořídit. Uvidíte, že si ho oblíbíte. 

Než se pustíte do lovu toho pravého klobouku, rozmyslete si, jestli chcete slaměný, či proplétaný, anebo látkový, tedy takzvaný bucket. Slaměné kloboučky jsou bezesporu elegantnější a vlastně i univerzálnější. Unosíte je ke květovaným šatům s nadýchanými rukávy, ale i k denimovým šortkám a basic tričku. Oproti tomu látkový klobouček, který nápadně připomíná rybářský, se hodí výhradně k ležérně sportovním outfitům.

Když se rozhodnete pro slaměný, můžete ještě vybírat z různých tvarů. Oblíbené jsou placaté kloboučky a lá Pařížanka, které dokonale korespondují s rozevlátými šaty a kalhotami s širokými nohavicemi, ale také maxi slamáky se širokou krempou, které jsou zase jako stvořené k dlouhým boho šatům. A nesmíme zapomenout ani na panamu, tedy krémový klobouk se středně širokou krempou, zdobený stuhou, nebo na klobouky nápadně připomínající tem Rumcajzův, jelikož jejich krempa směřuje směrem dolů a vytváří tvar kuželu.

Především nezapomeňte, že letní klobouky už dávno nepatří jen na pláž nebo k bazénu. Noste je do města, do práce nebo třeba na zahradní party. Stačí obléknout jednoduchý outfit a stylový klobouček ho dotáhne k dokonalosti.

Loading
Loading
Loading
Loading

Tipy na letní klobouky najdete v galerii: