Pořiďte si stylovou roušku jako Kate nebo Zuzana Čaputová! Našly jsme ty nej

2. září 2020 • 06:00
Vévodkyně Kate • Foto: profimedia.cz

Roušky se od září zase stávají součástí běžného života. A je k tomu třeba přistupovat pozitivně! Takže naštvání hoďte za hlavu a pořiďte si stylovou roušku, která vám navíc perfektně vyladí každý podzimní outfit. 

Přes léto si většina z nás od nošení roušek odvykla. Teď jsou zpět. Pokud máte stále doma jen tu, kterou jste si spíchla ze starého trička na koleni v dobách nouze, je pravý čas vyzbrojit se novou. Takovou, která na výbornou sehraje roli módního doplňku. 

Skvělým příkladem je třeba slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, která je ztělesněním ženské elegance. Od jara předvedla již několikrát, že i s rouškou můžete vypadat skvěle. Poprvé při přijetí demise a následně při jmenování nové vlády, kdy oblékla sytě fialové šaty, roušku ze stejné látky a hnědé kožené rukavice. 

Není to tak dávno, co se poprvé s rouškou na veřejnosti objevila také britská vévodkyně, která zkraje srpna navštívila charitativní organizaci Baby Basic, kde pomáhala rozbalovat balíčky pro samoživitele s novorozenci. K této příležitosti oblékla Kate „zrecyklované“ bílé šaty Suzannah's London, ve kterých zazářila loni na Wimbledonu, a k nim nasadila roušku s potiskem drobných pastelových kvítků. A jak bývá zvykem, roušky značky Amaia London byly do pár hodin vyprodané. 

Vévodkyně Kate Vévodkyně Kate Autor: profimedia.cz

Našly jsme pro vás roušky od tuzemských designérů, ale i ze zahraničních obchodů, které spolehlivě zafungují i jako univerzální módní doplněk.

Vyberte si tu vaši v galerii:

Fotogalerie

14 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy