Party šaty podle celebrit: Inspirujte se, co doopravdy letí na večírcích

Letošní party sezóna se zdá opravdu hodně velkolepá, alespoň co se týče výběru šatů. Jak se ve všech těch flitrech a volánech vyznat? Co právě teď letí a s čím nešlápnete vedle? Inspirujte se u celebrit!

Co si letos obléci na večírek? Otázka, která nemá jednoznačnou odpověď. Samozřejmostí je respektovat daný dress code, hned v závěsu je ale žádoucí řídit se aktuálními trendy. Těm jednoznačně vévodí osmdesátá léta, která přinesla comeback upnutých sametových minišatů s balonovými rukávy, volány či ozdobnými mašlemi.

Zelenou tomuto stylu dávají i celebrity v čele s Reese Witherspoon nebo modelkou Winnie Harlow. A to jsme teprve na začátku party sezóny.

Na druhou stranu je třeba připustit, že tento styl nesluší každému a málokdo ho umí vybalancovat, aby působil trendy a ne pouťově. Naštěstí tu máme ještě samet a satén, dva materiály, které i sebejednoduššímu a cudnějšímu střihu dodávají punc zajímavosti a jisté starosvětské noblesy. Přesvědčí vás o tom ve fotogalerii Katie Holmes nebo Brooke Shields.

Staré dobré flitry si letos můžete dopřát také v mnoha podobách. Vsaďte třeba na zlatou jako Elizabeth Hurley. Je třeba si to letos užít, protože kdo ví, kam se příští rok posunou hranice.

Podívejte se do fotogalerie, kde najdete podobné šaty, jako oblékly celebrity v posledních týdnech.