Noční košile & pyžama, které udělají parádu i zahřejí!

Sice to ještě není oficiální, ale podle teploměru už se zima hlásí o slovo. A tak se mnohem více těšíme na chvíle strávené doma v teple. Když se navíc ještě rozmazlíte krásným a hřejivým pyžamem, užijete si domácí relax jaksepatří. 

Pyžama jsou už nějakou dobu v módním slovníčku významný pojem. Nenosí se totiž už jen do postele, ale klidně i na večírek nebo jako součást běžného outfitu. Saténová košile od pyžama hravě nahradí halenku. Ale ruku na srdce, doma si v saténovém pyžámku příliš pohodlí neužijeme. Rozhodně to ovšem neznamená, že byste na sebe měla natáhnout starou vytahanou mikinu a tepláky.

Noční košile i klasická bavlněná pyžama totiž už dávno nejsou něco, za co byste se musela stydět. Stylových a zároveň maximálně pohodlných a hřejivých pyžam teď v obchodech najdete nespočet. Můžete si vybrat vzorovaná, s vánočním potiskem nebo motivem oblíbeného zvířete či pohádkové postavy. Rozhodně se nebojte, že budete působit infantilně. Ve stylovém pyžamku si totiž klidně pořídíte fotku na Instagram a otevřete kurýrovi, který vám právě přiveze pizzu (ta váš hygge moment dotáhne k dokonalosti).

Tipy na nejkrásnější pyžama najdete v galerii: