Celebrity nosí pyžama: Troufnete si také?

Chce to notnou dávku odvahy, ale výsledek stojí za to! V zahraničí nosí noční oblečení do ulic i na večírky nejen slavné krásky, ale i všechny ostatní milovnice módy. Naučte se pravidla a inspirujte se. Uvidíte, že si výstřední trend nakonec zamilujete!

Chystáte se na večírek, ale nemáte náladu na sexy obepnuté šaty, ve kterých si budete muset hlídat každý pohyb? Pak zahoďte předsudky a vyrazte do víru velkoměsta v pyžamu. Ano, čtete správně! Nošení pohodlných a příjemných kousků je teď jedním z největších hitů. Na party v něm vyrazily už Selena Gomez, Gidi Hadid nebo královna extravagantní módy Rihanna.

Ovšem i v tom případě platí, že není pyžamo jako pyžamo. V seprané flanelce nebo šortkách s Mickey Mousem zůstaňte opravdu jen v posteli. Do ulic patří saténová tílka, volné kalhoty, stylová kimona nebo oversized košile. A přesto, že základem vašeho outfitu je noční oblečení, nezapomeňte obout podpatky, přidat zajímavou kabelku a dotáhnout make-up i vlasy k dokonalosti. Jen tak bude výsledný efekt stejný, jako předvádí zahraniční krásky.

V naší galerii se můžete inspirovat zahraničními looky, ve kterých hraje pyžamo hlavní roli. Zároveň jsme pro vás našly tipy, do jakých obchodů pro rafinované noční kousky vyrazit. Nebojte se obléknout celý komplet nebo zkombinovat pyžamový vršek se sexy koženou sukní. Kreativitě se meze nekladou, ale opět platí, že není cílem působit vyzývavě nebo dokonce lacině, ale stylově, uvolněně a především nad věcí!