15 nejkrásnějších saténových pyžam a košil na doma i na párty!

Koupit si saténovou košilku nebo pyžamo je jako trefit jackpot! Nejenom, že v něm můžete doma oslňovat partnera nebo si v něm užít holčičí pyžamový sedánek, ale také s ním zazáříte v baru, na vánočním večírku i silvestrovské párty. Vybraly jsme pro vás patnáct nejkrásnějších kousků, o které si třeba můžete napsat Ježíškovi...

Vyrazit si v saténovém pyžámku do společnosti chce určitou dávku odvahy, ale výsledek rozhodně stojí za to. V zahraničí nosí noční oblečení do ulic i na večírky nejen slavné krásky, ale i všechny ostatní milovnice módy.

Je to totiž skvělá alternativa mini šatů, které jsou sice sexy, ale zároveň taky dost nepohodlné a poměrně okoukané. Ve volnějších střizích se budete cítit skvěle a lesklý satén přidá rafinovanosti, svůdnosti i originality.

A teď odsuneme večírky stranou a jdeme si společně užít alespoň představu dokonalého večera! Horká vana, levandulová pěna, plápolající plamínek vonné svíčky... a pak vklouznout do saténového pyžamka, které dokonale navodí tu správnou lenošivou hygge atmosféru. K dokonalosti pak už jen stačí zachumlat se pod deku a otevřít si oblíbenou knížku. Ach! S novým domácím oblečkem vám zkrátka budou zimní večery připadat mnohem růžovější.

Tak co, nalákaly jsme vás? Naše tipy najdete ve fotogalerii: