Jak si ještě víc užít lenošivý víkend? Pořiďte si stylové pyžamo

4. listopadu 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

Dny se krátí, noci prodlužují a spolu s tím i čas, který trávíme doma. Ano, chceme tím říct, že je třeba se zamyslet, v čem ho trávíme. A možná se rozmazlit i nějakým tím pěkným pyžamem. Pojďte se podívat, která jsme pro vás vybrali. 

Pyžama v posledních letech zažívají takový módní "coming out". Už se nenosí jen do postele, ale pronikla i do běžného šatníku a ovládla módu v ulicích a na party. Chcete zajímavou halenku? Sáhněte po černé "pyžamové" s bílým lemem. Anebo kalhoty? Co takhle saténové s kytičkami pyžamového střihu? A tak vznikl zcela nový druh oblečení: pyžama na ven – ze skvělých materiálů (bavlna, satén, hedvábí) a kopírující poslední trendy. 

Ale jelikož začíná podzim prošpikovaný víkendy, kdy se nám nebude chtít ani vylézat z postele, natož z bytu nebo z domu, je možná na čase pořídit si i stylové pyžamo na doma. Takové, ve kterém se nezdráháte chodit před partnerem ani otevřít kurýrovi, když na to přijde. Takové, které navodí tu správnou hygge lenošivou atmosféru podobně jako svíčky, čaj, rozečtená kniha nebo čerstvě upečený koláč.3759286:gallery:true:true

A protože pyžama na ven a na spaní se vzájemně ovlivňují a nasávají ze sebe všechny trendy, vypadají i kousky na doma lépe než kdy předtím.

Podívejte se, kde právě teď takové stylové pyžamo na spaní koupit. 

Fotogalerie

23 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy