Není zač! 35 nejlepších červených šatů letošního léta

Červenec si žádá červené šaty. A v kolekcích právě uzrálo mnoho nových kousků, které byste si neměla nechat ujít. Který se zařadí do vaší letošní „sklizně“?

Výraznou červenou barvu jsme letos v lednu zařadili mezi nejvíc trendy odstíny pro letošní jaro a léto a voilà, tady ji máme. Zatímco loni byly více v kurzu vintage odstíny, jako jsou terracota nebo studenější malinová, letos se vracíme k těm zářivějším a nekompromisním, které možná působí odvážně, ale představte si je na letních šatech a následně na fotkách z dovolené.

Tip na video: Kterých pět odstínů by vám nemělo chybět v šatníku?

Co se týče střihů, tak nemá smysl vyzdvihovat jen jeden, řiďte se tím, v čem se cítíte dobře. Každopádně v našem výběru najdete šaty pro různé typy postav, dále velmi sexy střihy (znáte značku Marcia a její šaty s prostřihy na bocích, které popírají nošení spodního prádla?), ale i ty vysloveně ležérní, ve kterých budete chtít strávit celý den, ne-li celé léto. A vzory? Puntíky a kostky jsou tentokrát v útlumu, květinový vzor však tradičně žije dál. Velice zajímavě působí také motiv šátku bandana z úvodní fotografie. Kde takové šaty koupíte, zjistíte v následující fotogalerii.

Fotogalerie: Nejlepší červené šaty z aktuálních kolekcí