Nenechte si ukrást jaro: Nejkrásnější ležérní šaty na doma a brzy i na ven!

Karanténa je sice přísné opatření a je nutné ho dodržovat, ale je také čím dál nutnější si ji zpříjemňovat. 

Psychologové a koučové radí, abychom se v karanténě ve všední den chovali jako obvykle. To jest dbali na své rituály a ráno se nachystali tak, jako bychom skutečně odcházeli do práce. Jenže kdo by chtěl trávit celý den v džínách, že? Na druhou stranu, čím je karanténa delší, tím více šéfů svolává online porady, takže kombinace pyžamového topu a tepláků už může být lehce nedostačující. Jak se doma cítit pohodlně a zároveň důstojně? Inspirujte se trendem romantických košilkových šatů.

Loading

Těžko říct, kdo s tím nápadem přišel jako první. Šaty, ve kterých můžete trávit celý den. Šaty, které sice vypadají trochu jako noční košilka, ale jsou určené i na ven. A na doma, samozřejmě. Byla to značka Sleeper, která z košilových šatů a vůbec pyžamových outfitů učinila hit Instagramu? Dánská designérka Cecilie Bahnsen, která nás naučila milovat objemné siluety s balonovými rukávy, které připomínají šaty pro panenky? Anebo to byla česká návrhářka Josefina Bakošová, která společně s Ester Geislerovou vymyslela koncept šatů na denní snění?

Ester & Josefina, 3800 Kč, esterajosefina.com (k mání od 21. dubna)

Ať tak či tak, tyhle šaty vám teď mohou zachránit pobyt v karanténě. A až z ní všichni vylezeme, venku bude jaro a vy můžete v jejich nošení klidně pokračovat. Ať už dáte přesnost saténové „košilce“ s odhalenými rameny, ležérním košilovým šatům anebo minimalistickým ve stylu klasického trika.

Kde právě teď seženete ležérní šaty na doma i na ven? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.