Nejkrásnější podzimní maxi sukně: Ke kozačkám i šněrovacím botám!

Pohodlí především, říkáte si možná v těchto dnech a opakovaně vytahujete ze skříně své oblíbené džíny. Ale podzim se, podobně jako léto, dá pohodlně prožít i v maxi sukni. Podívejte se s námi na pár nejhezčích z aktuálních kolekcí.

Letos slaví velký comeback kozačky, ať už pod kolena nebo nad, a současně s nimi oslavujeme sedmdesátky. Pro sukně to znamená jediné – letí delší áčkové střihy, které opticky krásně prodlouží siluetu a dodají ženskost. Při vymýšlení outfitu navíc nemusíte být ani extra vynalézavá, i na přehlídkách byly k vidění sukně nejčastěji právě v kombinaci s kozačkami, ale také s klasickými svetry. Jednoduché a věčné!

Pokud se ve městě nepotřebujete trmácet v elegantní obuvi, jednoduše vsadíte na skandinávský styling. Dlouhé sukně si skvěle rozumějí i s teniskami, šněrovacími botami nebo tak zvanými chunky chelsea botami. Jen si do nich nezapomeňte dát stylové ponožky. Místo svetru můžete také zkusit halenku či jednoduchý úpletový top a přes něj pletenou vestu, která je letos ohromným hitem.

Kde koupíte stylovou podzimní maxi sukni? Podívejte se do fotogalerie.