Podzimní kousek, který bude letos extrémně trendy k sukni

3. září 2020 • 06:00
Olivia Palermo
Olivia Palermo • Foto: Profimedia.cz

Skandinávky ho nosí už dávno, podlehnete letos také?

Když se řekne pletená vesta, vybaví si člověk v lepším případě Chandlera Binga z Přátel, v tom horším přísnou paní učitelku ze základky. Ať tak či tak, jde o ten divný kousek oblečení, který měl zůstat navždy zapomenut v devadesátkách a rozhodně by člověka nenapadlo, že ho jednou (možná) bude (chtít) nosit. Ta doba však nastává právě teď.

Pletené vesty si k nám razily cestu už loni, a to skrze cool skandinávské značky, jako jsou Ganni nebo COS, nicméně zatím šlo spíše o minoritní trend pro odvážnější. Letos to vesty s větší razancí zkoušejí znovu. K vidění byly na přehlídkách Chloé nebo Dior, kde návrhářky vsadily na typický pánský, až by se dalo říct tatínkovský styl. Další tvůrci pro změnu čerpali z aktuálně velmi trendy sedmdesátek, které se vyznačovaly odvážnou barevností. U Lacoste se inspirovali sportovním retro stylem, Miuccia Prada vsadila na výrazný vzor.

Chloé Chloé Autor: Profimedia.cz
Dior Dior Autor: Profimedia.cz
Tory Burch Tory Burch Autor: Profimedia.cz
Lacoste Lacoste Autor: Profimedia.cz
Prada Prada Autor: Profimedia.cz

Ať už designéři ladili styling do pánského stylu s kravatou a mokasínami, nebo do dámského s průsvitnou blůzou a kozačkami, společným jmenovatelem byla vždy sukně. A nutno říct, že ta si s pletenou vestou docela dobře rozumí. Co říkáte?

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy