Módní styl princezny Anne, sestry Charlese. Čím inspiruje módní ikony dnes?

Dcera královny Alžběty, princezna Anne (68 let), nepatří k nejexponovanějším členům královské rodiny. Přesto i její šatník stojí za malý průzkum.

Je jasné, že prim budou hrát v britské královské rodině vždycky princezna Diana, vévodkyně Kate a nově i vévodkyně Meghan. Pokud ale hledáte neotřelou módní inspiraci, můžete se inspirovat i u princezny Anne, sestry prince Charlese. Ta sice holduje spíše konzervativnímu stylu a její outfity zůstávají v pozadí zájmu (výraznou barvou kostýmku jí zpravidla zastíní i vlastní matka Alžběta II.), přesto v mládí nebyla princezna Anne vždy nenápadnou šedou myškou a i dnes si občas trochu „uletí“ – všimněte si třeba jejích ultra cool Adidas brýlí.

Princezna Anne

Jako milovnice jezdectví na koni si princezna Anne už v mládí nadmíru oblíbila zajímavé klobouky a barety, které jejímu inteligentnímu výrazu dodávaly sympatický šmrnc.

Princezna Anne

Jestli však něco z jejího šatníku rezonuje se současnými trendy, pak jsou to romantické maxi šaty, blůzy s balónovými rukávy anebo jednoduché kabelky, které se nosily v šedesátkách, v devadesátkách a teď se vrací. A také výrazné vzory na jejích outfitech – divoké květiny, barevná kohoutí stopa, puntíky... Značky jako Stine Goya, Nanushka, Ganni, Rixo nebo třeba Baum und Pfergarten mají bezesporu princeznu Anne někde na nástěnce jako svou tajnou módní múzu.

Princezna Anne

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Slide into a floral dream in our Prima Dress 🌸  Link i bio #stinegoya #goyachromatic #PF18

Příspěvek sdílený STINE GOYA (@stinegoyastudio),Čen 23, 2018 v 9:27 PDT

Princezna Anne

Zobrazit příspěvek na Instagramu

One of our most popular dresses online now! Available in two patterns #baumundpferdgarten #PS19 - Likeshop in bio

Příspěvek sdílený Baum und Pferdgarten (@baumundpferdgarten),Lis 22, 2018 v 11:39 PST

Princezna Anne

Princezna Anne

Princezna Anne

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Series 11 •• coming to you soon

Příspěvek sdílený cmeocollective (@cmeocollective),Lis 8, 2018 v 2:27 PST