.

. Zdroj: Profimedia.cz

.
.
.
.
7
Fotogalerie

Módní styl princezny Anne, sestry Charlese. Čím inspiruje módní ikony dnes?

Dcera královny Alžběty, princezna Anne (68 let), nepatří k nejexponovanějším členům královské rodiny. Přesto i její šatník stojí za malý průzkum.

Je jasné, že prim budou hrát v britské královské rodině vždycky princezna Diana, vévodkyně Kate a nově i vévodkyně Meghan. Pokud ale hledáte neotřelou módní inspiraci, můžete se inspirovat i u princezny Anne, sestry prince Charlese. Ta sice holduje spíše konzervativnímu stylu a její outfity zůstávají v pozadí zájmu (výraznou barvou kostýmku jí zpravidla zastíní i vlastní matka Alžběta II.), přesto v mládí nebyla princezna Anne vždy nenápadnou šedou myškou a i dnes si občas trochu „uletí“ – všimněte si třeba jejích ultra cool Adidas brýlí.

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Jako milovnice jezdectví na koni si princezna Anne už v mládí nadmíru oblíbila zajímavé klobouky a barety, které jejímu inteligentnímu výrazu dodávaly sympatický šmrnc.

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Jestli však něco z jejího šatníku rezonuje se současnými trendy, pak jsou to romantické maxi šaty, blůzy s balónovými rukávy anebo jednoduché kabelky, které se nosily v šedesátkách, v devadesátkách a teď se vrací. A také výrazné vzory na jejích outfitech – divoké květiny, barevná kohoutí stopa, puntíky... Značky jako Stine Goya, Nanushka, Ganni, Rixo nebo třeba Baum und Pfergarten mají bezesporu princeznu Anne někde na nástěnce jako svou tajnou módní múzu.

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Slide into a floral dream in our Prima Dress 🌸  Link i bio #stinegoya #goyachromatic #PF18

Příspěvek sdílený STINE GOYA (@stinegoyastudio),Čen 23, 2018 v 9:27 PDT

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

One of our most popular dresses online now! Available in two patterns #baumundpferdgarten #PS19 - Likeshop in bio

Příspěvek sdílený Baum und Pferdgarten (@baumundpferdgarten),Lis 22, 2018 v 11:39 PST

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@marianne_theodorsen wearing our Connie pants. Online now in two colors and with matching sweater and cardigan #baumundpferdgarten #AW18 #blastofblooms - Likeshop in bio

Příspěvek sdílený Baum und Pferdgarten (@baumundpferdgarten),Říj 22, 2018 v 8:02 PDT

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

"I've studied acting & photography and needed a creative outlet for all my ideas. A colleague of mine introduced me to blogs and I thought that was the best platform to be independent and share my visual and sartorial inspirations. What once started as a digital moodboard back in 2011 has now become my profession and passion" - @viennawedekind on how she got into style blogging 📸 Captured by @thelocals wearing the Regitze dress - link in bio #stinegoya #goyapeople #goyasphere #goyaagainrepeat #AW18

Příspěvek sdílený STINE GOYA (@stinegoyastudio),Zář 3, 2018 v 10:03 PDT

.
. | Zdroj: Profimedia.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Series 11 •• coming to you soon

Příspěvek sdílený cmeocollective (@cmeocollective),Lis 8, 2018 v 2:27 PST