Video placeholde

Lněné oblečení není nudné: 3 tipy, jak ho v létě nosit!

Len patří mezi nejoblíbenější materiály léta. Oblečení z něj je maximálně pohodlné, udržitelné a do horkých letních dnů jako stvořené. A rozhodně už dávno neplatí, že lněné kousky jsou beztvaré a nudné!

Oblečení s příměsí lnu, ani to stoprocentně lněné, už dávno není beztvaré a podivně unisexové. Kousky, které najdete v aktuálních kolekcích, následují módní trendy, a tak s nimi snadno vytvoříte cool letní outfit, který bude navíc dokonale komfortní. Len má totiž doslova zázračné termoregulační schopnosti, díky kterým se budete cítit skvěle i během parných letních dnů.

Ideálním kouskem jsou lněné šaty, které snadno sladíte například s plátěnými teniskami a proutěnou kabelkou. A když vám bude chladněji, přehodíte přes ně denimovou bundičku. Ve skříni se vám rozhodně neztratí ani lněná košile, kterou můžete nosit otevřenou přes šaty nebo overal, zastrkanou v džínových šortkách nebo zavázanou na uzlík k plisované sukni. Každý lněný kousek je neuvěřitelně variabilní a vytvoříte s ním tak nespočet neotřelých outfitů.

Rozhodně se nenechte odradit tím, že oblečení ze lnu nebo s jeho příměsí je o něco málo dražší. Investice do něj se rozhodně vyplatí! A když se o něj budete správně starat, vydrží vám jako nové klidně i několik let!

Tipy na tři různé lněné outfity najdete ve videu:

Video placeholde