Které celebrity se letos ukázaly na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Mercedes-Benz Prague Fashion Week pomalu finišuje, a tak je čas na první rekapitulaci. Protože ani tuzemský týden módy není jen o přehlídkách, ale také o outfitech přítomných návštěvníků, mezi nimiž nechybí známé tváře, máme pro vás velkou fotogalerii outfitů. Kdo vsadil na jistotu a kdo zariskoval?

V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se v naší metropoli po uplynulé čtyři dny konaly módní přehlídky, kde se prezentovala tvorba začínajících i zavedených módních návrhářů. Tato prestižní akce, která se konala v Clam-Gallasově paláci, ale také v Rudolfinu nebo na Letenské pláni, láká také známé osobnosti. Ať už se přišly vysloveně ukázat nebo jen podpořit svého oblíbeného tvůrce, neunikly objektivům všudypřítomných fotoaparátů.

Nejvíc se jich sešlo už na zahajovací party v Clam-Gallasově paláci, kde teklo proudem šampaňské Mumm. Tuto akci si nenechaly ujít herečky Jitka Schneiderová, Hana Vagnerová nebo Anna Linhartová, modelky Martina Šmuková nebo Andrea Verešová, zpěváci Adam Mišík nebo David Kraus a řada dalších. Herečky Aňa Geislerová nebo Klára Issová pro změnu zašly na prezentaci nové kolekce H&M Studio.

Také závěr přehlídkové části Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se nesl ve velkém stylu. Svou návštěvou ho poctily topmodelky Karolina Kurková a Barbora Podzimková, která před čtyřmi lety vyhrála světové finále Elite Model Look, nebo tenista Tomáš Berdych.

Které celebrity si letos nenechaly ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week a jak si poradily s outfitem? Podívejte se do fotogalerie.