Česko a Slovensko volilo nové tváře pro světový modeling. Kdo vyhrál?

2. září 2018 • 06:00
Vítězové Schwarzkopf Elite Model Look s topmodelkami Denisou Dvořákovou a Michaelou Kociánovou • Foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Češi a Slováci už znají jména modelek a modelů, kteří pojedou na světové finále nejprestižnější modelingové soutěže. Slavnostní galavečer Schwarzkopf Elite Model Look si nenechala ujít ani řada známých tváří v čele s Ivanou Chýlkovou nebo Helenou Vondráčkovou. 

Česko letos vyšle do světové soutěže teprve patnáctiletou Marii Sýkorovou a šestnáctiletého Martina Buriana, Slovensko Jasmínu Símovou a Jakuba Janírka. Pokud se na mezinárodním finále, které se bude konat na podzim v Londýně, dostanou mezi patnáct nejlepších, mohou se těšit na lukrativní smlouvu s agenturou Elite Model Look.

Tahle dívka vyhrála Schwarzkopf Elite Model Look! Marii Sýkorové je teprve 15! VIDEO Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Vítěz Schwarzkopf Elite Model Look, středoškolák Martin Burian (16): Co o sobě řekl? VIDEO Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Češky jsou přitom v této soutěži mimořádně úspěšné, celkem ji vyhrály pětkrát (jsme druhá nejúspěšnější země hned po Nizozemsku). Vítězkami se postupně staly Linda Vojtová (2000), Denisa Dvořáková (2006), Eva Klímková (2013), Barbora Podzimková (2014) a Jana Tvrdíková (2016). Denisa Dvořáková byla také jednou z porotkyň, která vybírala současné vítěze. Čestnou funkci předsedkyně poroty zastala a hlavní hvězdou večera byla krásná Hana Jiříčková, která před jedenácti lety skončila na světovém finále třetí a v současnosti patří k našim nejúspěšnějším modelkám.

Hana Jiříčková v modelu Versace Hana Jiříčková v modelu Versace Autor: Schwarzkopf Elite Model Look

Jaké další outfity byly k vidění na Schwarzkopf Elite Model Look? Podívejte se do fotogalerie. 

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy