Kde právě teď koupit romantickou zavinovací sukni na léto?

Chcete se v létě cítit jako hrdinka romantického filmu? Nemusíte čekat na osudové střetnutí při západu slunce, stačí si obléct zavinovací sukni s volánem. 

Nosí se i v mini délce, ale my se tentokrát zaměříme na naši oblíbenou midi délku. Právě díky ní si naplno užijete chůzi, při které vaše nohy bude ovívat vítr a rafinovaně při tom odhalovat vaše nohy. Volná zavinovací sukně tak může působit stejně žensky jako šaty, ale zrovna tak jí můžete dodat ležérní prvek ve formě obyčejného bílého trička nebo cropped tílka. K tomu pantoflíčky nebo boty na klínku, slaměnou nebo korálkovou kabelku a máte dokonalý outfit do města i na dovolenou.

V oblasti zavinovacích sukní s volánem udává styl především dánská značka Ganni, která dokazuje, že tento kousek se dá nosit celý rok (třeba v kombinaci s tlustým svetrem a "ugly" teniskami) a v každé kolekci představí několik nových vzorů (letošní žhavou novinkou jsou černé puntíky na zářivě zeleném podkladu). Pokud toužíte po větší klasice, máte ji mít. Stejně jako u šatů i u zavinovacích sukní letí květinové vzory, černobílé puntíky a vichy kostička.

Podívejte se, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.